Simtadienis

klausyk, jau koks 5 tavo komentaras apie tą oranžinę odą… sugalvok ką nors naujo, nes užsiciklinti nesveika.

nereikia to šimtadienio taip sureikšminti. juk genialumas slypi paprastume Šypsena ir nereikia pamiršti, jog tai ne išleistuvės. nors aš, tiesą sakant, ir išleistuvių nesureikšminau Šypsena tiesiog tai buvo proga pasisiūti suknutę, kuri bus tinkama ir kitoms progoms, ir jokiu būdu ne lėkti į nuomos punktą, o po to dar sutikti lygiai taip pat pasipuošusią abiturientę.
siūlyčiau rengtis paprastai, tiesiog gal įsigyt ką nors naujo, kad nebūtų kasdieniška, galbūt, paįvairint aprangą kokia nauja detale ir tiek. o svarbiausia jaustis patogiai, džiaugtis švente ir nesukt sau galvos, kaip apsirengę kiti.

Mano mokykloje nebuvo tradicijos daryt balius per simtadieni. Tiesiog trumpute oficiali dalis, kuklus after party ir viskas. Uztenka to parado ir per isleistuves.

Atsiprašau, jei tave įžeidė, tik pastebėjau, kas labiausiai įstrigo.

nu va cia tai protingi zmones, o pas mus tai ojoj, nu sakau vakar nueisiu specialiai i ta nuomos punkta pazet, nu galvojau is bedos gal rasciau kokia klasikinio tipo juoda suknele, che bet teko nusivilt, baisu net pazet, tviskas blizka, fuj… bet uztat kaip gera pasidare gryzus namo ir apsirengus pries tai numatyta suknele - paprasta juoda, et, tokia grazi pasijutau Cha cha

nu kaikuriu pvz naturalus garbanoti ;D
o siaip,pas mus tj bus teminis vakaras,tj jokiu pustu sukneliu ir batelius nebus Ne jei ateitu,tj paliktu nesuprasta Mirkt

o tu visada “atsiprašai, jei įžeidei”, kai žmonės tau ką nors sako?Šypsena

atsakant į temą: šimtadienis - geriausia proga nusipirkti/pasisiūti tai, apie ką seniai svajojai, bet vis nebuvo progos. tik nereikia tų batų už 1000 būtinai pirktCha cha

buwau seip spalwota…nors turejau ideja ateiti apsivilkus pizama Cha cha

ypac jei tie batai suplysta po 2dienu!
skaudi tema, bliamba;]

pas mus bus tema gangsteriai…tei man reiktu gauti juoda suknute is kur nors, brangios nepirksiu bet noriu kad butu tokia paprasta ir grazi Šypsena uh man rodos biski bus vargo kol susirasiu Nekaltas

Taip, jei man atrodo, kad žmogus įsižeidė, o tavo komentaras (juolab, kad pirmas visoje temoje) tikrai nenuskambėjo draugiškai.

Mums tai nereikėjo sukt galvos pamenu Laimingas turėjom uniformas ir su jom buvom Nekaltas
Plaukus išsitiesinau, pasidariau manikiūrą, makiažą ir tiek

taigi šimtadienis ne išleistuvės, neverta persistengt ir tūkstančių investuot. pas mus tema pvz buvo ‘retro’, tai nieko nereikėjo ir pirkt. dėvėjau baltą nertą bliuskutę 3/4 rankovėm, rudą velvetinį sijoną, ant kaklo lapę, bei ant liemens užsijuosiau juodą platų diržą. kirpykloj padarė tik šukuoseną - sugarbanojo (mintis buvo ne balinė šukuosena, o kad tiktų prie aprangos). o į neoficialią dalį beveik visos ėjo paprastai apsirengusios.

Čia gal truputį off topic, bet nejaugi jauni, atrodo, kūrybinio potencialo turintys per akis žmonės nesugalvoja nieko naujo?
Kažkada su draugais diskutavom šia gangsterių tema, tai padarėm išvadą, kad tai tiesiog pretekstas bernam visiškai nesistengt, t.y. ateit tiesiog su juodais kostiumais ir skrybėlėm įsikandus į dantis cigarą, o mergom apsirengt kaip k…

lilac as visiskai tau pritariu kad sita tema tikrai yra nuvalkiota Nekaltas dabar kad tik koks vakarelis tei vis girdziu kad renkasi tokia tema…bet kad nutare seniunai mokyklos ir viskas, niekas musu neklause kokiu temu norime mes Šypsena o vaikinams tai zinoma lengviausia, kostiuma uzsideda ir rami galva…

man net neteko pastebeti kad pas mus kazkas puostusi per simtadieni Nekaltas

Uch…simtadienis, db labai daug jegu jo pasiruosimui atiduodu Nekaltas bet I like it Valio
Kas del aprangos… NZN KUR,bet noriu susirasti tokia grazute suknute,netokia kokia zada rengtis visos su name *u NUOMOS PUNKTAS- BALINES SUKNELES.O del sukuosenos,tai eisiu i kirpykla, nes noriu tokios kaip is FERGIE atlikejos Taip mat man sukelti plaukai tinka,o ir garbaneliu ten visai minimaliai Drovus Kas del makiazo - pablizgintos lupos,tusas ir galbut, minimalus is minimaliausiu veido spalvos padailinimas. OOOoooo del batu tei dar nzn… Nekaltas
Manau, busiu isskirtine is visu MUSU mokyklos abiturianciu ValioŠypsena nors zinoma, musu dar normalios visai TaipŠypsena bet jau praeita laida, tei fuj Veee zinoma nevisosAngelas

pas mum tai diena reikia mazais waikais apsirengt,sokinet per sokdynes,rekt per koridorius ir panasiaiJuokiasibet kaip tie mazi waikai rengias?nzn ka detis…noreciau gaut kokius marskinelius su mikiu,bet visur aplaksciau,ir deja neraLiūdnas

o ka man apsirengti simtadieniui? kostiumas pernelyg banalu. any ideas? kazkas man lyg ir sukasi galvoje Šypsena

maldaaaaaaaauju… tik nesiaukite lakierkų Juokiasi