simply fun.


simply fun.

apie ka tu galvojai, kai rubus derinai?

niekada nesupratau sito iskrypimo. saugumas zemiau nulio, malonumo irgi jokio Blogai

CTEPBA,gerai parinktas nick’as Cha cha Geraifoto daryta prieš belekiek laiko,kai tokia apranga buvo “mados klyksmas” Cha chaRalis,yra tokiu kuriems šis gyvenimo būdas atstoja visa saugumą.Tam yra apsaugos,o kai jos nereikalingos,tai kam papildomai apsikrauti gremėzdišku inventorium? Kiekvienam savo.Patekus i avarija su moto-dėl sužeidimų kaltinčiau tik save(aišku tik tokiu atveju,jei kas “nenupūstų” su mašina).

muset kavianska

kad visur tokia mada su tokiom pedkelnem sia vasara buvo. aisku kaunas irgi ne isimtis

o kas sake, kad as tik apie pedkelnes? Nekaltas

O kas sake kad as irgi tik apie pedkelnes? Nekaltas Labas

as nesneku apie normaliu motociklus. pats juos megstu, nors ir tai yra nesaugu. sakau apie ta motociklo parodija, kuri pas tave tarp koju. apsaugos aisku gerai, bet dar geriau jei ju saugumo bandyt nereikia. pats esu su motu vos isvenges susidurimo su minibaiku. ciuvas vaziavo gatve ir pataike i lietaus kanalizacijos groteles. iskaitant minibaiko nerealu stabiluma, iskart pradejo metytis po kelia, trenkesi i kelkrasti, atsoko ir vos man po ratais nepalindo. greitis buvo apie 50-60 ir jis mane tik ka aplenkes buvo. matyt pasirodyt norejo, kad gali su miniku britvas lenkti. as jau nesneku, kad masinos ji kalti turetu pastoviai. taigi sedi tokiam aukstyje, kad niekas taves nemato. aisku galima po gatves isvis nevazinet, bet tada kur ji det? Pavargęs

o tokiu dar imanoma pavaziuot Nekaltas?

Imanoma Taip Pats vazinejau… Bet cia jau tik prikolas, o ne transporto priemone Cha cha

pavaziuot imanoma. ir vaziuoja jie tikrai ne letai. vat suvaldyt tikrai sunku.

Jei tiesiai vaziuoji, tai visai gerai Cha cha

Ralis.pilnai tave suprantu,as gi irgi ne vien tokiu vazineju,o juo labiau kai praktikos ne 100metu,tai tikrai nenoreciau kad kazkoki birzgaliukai po ratais maisytusi.Bet pas mus jei tik isleki i miesta su tokiu,-iskart bauduoja,tdl jis pas mane tik kaip kambario papuosalas,ar siaip pramoga,isvaziavus uz miesto,kur normalus,lygus asfaltas.Oficeliai tokiu vazinejant uzsidedu tik salma,ir storesnius drabuzius(griuvimo atvejui),o su visom kozom,batais britvininko ir pan,sunku butu ant tokio susiraityt(nors aisku saugumas siektiek padideja).Uz miesto vazineju 70km/h greiciu,ir stabiluma jau pramokau valdyt,bet va karta per kazkoki kaimeli vaziuojant kate sugalvojo viduri kelio atsigut…pasukt neimanoma,jau buvau nusiteikus griut,bet… Ufff Drovus Tūsas

na cia man toks ekstremalus sportas kai belekokia duobele ar siaip kelio nelygumas gali tragiskai baigtis. aisku gal kam ir patinka, bet man dauguma normaliu motociklu per mazi yra tai apie tokius net nesneku. 70km/h griut net ir su apsaugom ner labai saldu, o su paprastais rubais galima ir nemazai odos paziuozus netekti. o jei dar i koki bordiura pataikysi tada ir be luziu neapsieisi. bet aisku kiekvieno asmeninis reikalas kaip save zalot. vieni ant motociklu del per dideles rizikos neseda, o kitiem ir minibaikai neatrodo rizikingi Šypsena

Rali,tu del manes jau cia nesirupink,gi zinau kuo rizikuoju,ir visai del to nebijau Mirkt ir nesigaileciau,jei taip atsitiktu(aisku del mirties pagalvociau ar gailetis ar ne Cha cha). As tik uz 2ratus Labas,ir visada pasirengus rizikuoti,net jeigu ir palikciau kilbaskas ant asfalto Mirkt Cha cha Be be be

as ir nesirupinu. tik savo nuomone del minibaiku parasiau. o del uzsimusinejimo tai kas kaip nori tegu taip ir uzsimusineja Šypsena

Mirkt

blyn, mano subine ant tokio net netilptu Cha cha o dar vaziuot Pavargęspaprikolinot vaikai ir uzteks;]

heh…kiekvienam gi, aisku, savo Mirkt