Simple Plan Jump in [fanams]

Man kazkaip nesitiki kad sulauksi to laisko Šypsena nors labai fainiai butu Laimingas As tai blyn del to CD db kai nervinuos Liūdnas niekur nera jo Žliumbia

bet tai ash nesuprantu kaip gali nebutNustebęsApakęs jei jau net pas mus mieste-kaime buvo…kazhkas ten ne taip…NeKandaUfff

navarotu;DD yra yraTaipCha cha… idetas mazdaug 5min klipas apie juos…selsta jie tenCha chaMyliu

MTV Hard Rock Live … Širdis

Nu del tu nawarotu db dar labiau noriu to cd Žliumbia o pas mus kaime-kaimely nera ju cd,tik wisokie eltonai jonai Piktas po simts Cha cha

O as is to mtw live tai tik wiena daina turiu Žliumbia niekur parsisiust jo nerandu Kanda

O as is to mtw live tai tik wiena daina turiu Žliumbia niekur parsisiust jo nerandu Kanda

nu tai bandyk aukotis - lek i koki NE kaima-kaimeli ir pirk cdValioCha cha

Jau buwau wilniui ir klaipedoj Šypsena nera… Aij bandysiu uzsisakyt gal Cha cha nu kita tema Cha cha pwz…Nu siulom Liežuvis

Baisus mmm…nu keista, kad vilniui nebuvo…kokioj muzikos bomboj turetu turetNekaltasKanda

PArduodu namu gamybos Simple Plan Cd Kaina 89 lt Drovus
GAlima deretis Cha cha

Wabalz,perku uz 100 jei su deklu cd Cha cha

Vat as paklausiu jusu Šypsena
ar jusu kambarys nukabinetas ju paweikslais,plakatais,iskarpom,apstatytas ju cd ir t.T. Cha cha ta prasme ar turit ka su jais ir ar patys darotes kazka? Cha cha gal supratot klausima Liežuvis

Vat as paklausiu jusu Šypsena
ar jusu kambarys nukabinetas ju paweikslais,plakatais,iskarpom,apstatytas ju cd ir t.T. Cha cha ta prasme ar turit ka su jais ir ar patys darotes kazka? Cha cha gal supratot klausima Liežuvis

niu vien tik jais nenukabinetas kambarysNekaltas, mat dazhai nusilupinetu, bet yra iremintas paveikslelis su ju nuotraukom ir yra kitas didelis paveikslas kur yra simple plan shviesusis kampelisNiam niam, o cd tai nelabai gali but apstatytas, nes tu cd nelabai daug yraNekaltasCha cha

vidinei spinteles pusej uzklijuotas plakatas(o tai reiskia, kad sioja vietoje jis matomas ne visiems;DD), o diskai…nu originala turiu viena, o vat savos gamybos tai galiu pasigirt;DD - turiu daaugCha chaTūsas

PAS mane kadangi pc beveik visa diena ijungtas tai ju nuotrauka nuo ekrano sviecia Cha cha

tapu tapu as jau ce LabasApkabinimas pirmiausia visus sveikinu sju parselio metajs ir visiems siunciu po dydziuly kiss Bučkis ty vat visu labaj pasiilgau Apkabinimas ir visus labaj myliush , kurie lankosi FuN CluB Myliu siaip senokai bebuvau cia…ish viso laiko nebeturiu tai tentai sen reika…nieko nebespeju Užsispyręs na o siaip ce kazkas klause ar ishkabinetos sienos plakatais SP…na pas mane neishkabineta, bet tjuriu ju plakatu Laimingas

sweete >> ir tave ir taveBučkisCha cha

Sweete,jau maniau wel ant gedos stulpo kelsiu tave Cha cha

Mano kambarys kol kas nelb nukabinetas Cha cha Turiu isireminus dwi ju foto, nusipiesus juos,daug iskarpu prisilipinus,pasikabinus toki issiuwineta simple plan uzrasa,pasidejus ju puodeli ir maijke Cha cha iki sventyklos dar toli,bet jau baigiu i pirma manijakizmo laipsni izengt Cha cha