Simple Plan Jump in [fanams]

tai nebutina muzika ishgirs…gali parashyt dainos kokios kuri tau labiau patinka zhodzhius…Nekaltaso kaip grupe vadinas?Laimingas

“next door” Liežuvis mm grojam uj daug ju dainu ir netik ju,Šypsena pasieskosiu lapuose savo ir pasakysiu nes as skleroznikas esu. Mirkt

truksta zhodzhio kids ir butu kaip filmuko pavadinimasCha chaCha chaCha cha

Raspoke Cha cha aha,man sekas Liežuvis

miilgaa Cha cha grinai kaip ir as pamanei apie kids next … Liežuvis siaip faina kad lietuwoj butu tokio tipo grupe kaip sp Cha cha

Raspoke Cha cha aha,man sekas Liežuvis

miilgaa Cha cha grinai kaip ir as pamanei apie kids next … Liežuvis siaip faina kad lietuwoj butu tokio tipo grupe kaip sp Cha cha

gi multikus tai zhiuriu, kaip galiu nepagalvotCha chaCha chaCha cha

oooo, merdzyynos;DD, tai ivyko!!!ApakęsApakęsValio ant mano stalo guli JIS;DD - SP cd originalasŠirdis arhh. ir ka as be tecio daryciau…?;DMyliuTūsas

o ne ash ir noriu tokio daikto… Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

Eik tu sau ApakęsApakęsApakęs Is kokios cia salies parveze ir kiek paklojo? ApakęsApakęsApakęs As tau pavydziu, ziauriai Laimingas Mano sese tai nerado uzsieni, o as taip tikejaus kad parves Velniūkštis

nueikit i sita tinklapi ir pabalsuokit uz simple plan Mirkt http://nrjawards.tf1.fr/categorie-groupe-duo-troupe-international-anne
e-7.html

is sveicarijosMirkt aam o kastavo apie 90ltCha chaŠirdis

oho kaip fainai ApakęsApakęs Pavydziu rimtai Cha cha o kury cia ta albuma? Liežuvis

Visus su sventem Bučkis Apkabinimas gal gavot ka dovanu su sp? Šypsena

aaa ir tave su kaledaisBučkisDovanaCha cha

atveze “still not getting any”Niam niamLaimingas

Raspoke,as tai dabar po siaulius nardau ir to cd arba bet kokio sp disko ieskau Cha cha nesvarbu kad wisas dainas turiu,bet originalo noriu Laimingas ten yra kokiu navarotu? Cha cha gal koks klipas ar pns? Cha cha

galu gale prisiruoshiau chia parashyt…na tai gal kas naujo girdet apie simple plan?LabasLaimingasFlirtas

Nu tai tik kad tas naujas albumas bus Cha cha laukiu laukiu [ nu bet tu ta jau zinai], o daugiau nieko naujo Šypsena nu nebent tai, kad jie per naujus metus pas mane neatvaziuos ir kad as ju cd niekur nerandu Žliumbia

Neseniai parsisiunciau kelis albumus ju Apakęs super, baisiai patiko Cha cha
THIS IS WHO I AM and This Is What I LIKE Cha chaCha chaCha cha

ir ash pati nelabai ka naujo zhinau…Žliumbia kasdien vis pazhiuriu i pashto dezhute, bet laishko kaip nera taip nera…turbut taip ir neatrashys kaip kazhkada kaledu senelisKandaŽliumbiaUžsispyręs

Kazka labai maisai JuokiasiJuokiasi