simens c45 atrisimas nuo t2 baigesi tuo,kad dabar raso "wrong software"

simens c45 atrisimas nuo t2 baigesi tuo,kad dabar raso “wrong software”

gal patarsit kokia programa naudoti ir is kur ja gauti,aciu

Siulau kreiptis i tuos, kas geriausiai si reikala ismano, t.y. atestuota paslaugu servisa. Kam kisti nagus, jei nelabai ismanai panasias technologijas?

DRYLIO ,ytariu kad atriso kox savamokslis fizikos studenciokasBlogai

O apskritai atrisa sios siemensus nuo tele2? Ar irgi toks bajeris kaip su kazkokiais telefonais kurios pardavinejo tele2?

nu nezinau kam jum, bet man nereikejo c45 atrisinet nuo tele2.

Su 45os serijos softu neteko zaisti, bet is ankstesniu siemens, kiek atsimenu, toks uzrasas atsirasdavo, iputus senesne versija negu buvo anksciau. Gydymo budas - ipusti anksciau buvuse versija ar naujesne, jei telefonas buvo ristas, tai ipusti ir atrisima, bet butinai skirta tai versijai

P.S. Laikiau rankoje ka tik is tele2 pirkta c45 - tikrai yra ir buvo neristas Gerai

patarimas: duok tam savamoksliui ****ulei, tada nueik i omniteli, pasakyk irasykit man softa, paklausk kie tai kainuos, jie tau ji irasys ir tu tam studenciokui duosi ceki, tegu tau krapsto babkes.

o kam ji atrisineti?mano tai neristas Šypsena galiu deti tokia korta kokia noriu

Zodziu galiu as ji is taves paimti jei parduosi siulyk kaina tik grietai

niu as ir nesuprantu kokiu velniu ji atrisineti jei is t2 c45 paemus su juo eina visos kortos be problemu, kiek man dasunta tai jis ir jau buna atristas tad kazin ar buna geriau atrisus antra karta Ignore

Kita karta ziurek kam duodi atrishtiLiežuvisLiežuvisLiežuvis

Tai kaip ten viskas baigesiLaiškas