SIM SAT (SIM PLIUS) kortelės

SIM SAT (SIM PLIUS) kortelės

Man asmeniškai nieko gero iš tų paslaugų, kai kurie aparatai turintys programuojamus klavišus automatiškai pasirenką tą meniu ir jo pakeisti negalima.
O kaip jūs vertinat? Kas patinka, o kas ne?

man tai patinka ir tinka labai. Nauduojuosi.

Pasakykit man brangieji kas yra ta SIM PLIUS kortele. Reklama matau per telika bet nesuprantu. ir kas per funkcijos papildomos? ar galima skalbimo masina pajungti per tilifa? Pas mane Beko…Cha cha, ar kazka panasaus , parasykit…

Man tinka ir ash nauduojosi Taip

skalbimo masina? Nea…tik prosa pakurti, ka skalbinius islygintuŠypsena

O is tikro kas tas PLIUS ?

SIM SAT arba SIM PLIUS kortelėje operatorius turi ivedęs savo paslaugų meniu,kurį jie atnaujina. Ten yra tokie dalykai,kaip pagalbos,informacijos numeriai,parkavimo, ir šiaip žaidimų (kurie veikia per SMS),žodžiu visok reikalingas ir nelabai reikalingas hlamas…
Bitės kortose pastebėjau, kad vardą leidžia yrašyti 14 simbolių, o senose kortelėse buvo galima įrašyti 20.
ir kur yra papildoma RIBOTO RINKIMO NUMERIAI, seniau buvo galima įvesti 30 nr, o naujose kortelėse- 10 Blogai

Naudojuos, ir visaj patogu. Nereikia atsiminti kruvos numeriu ir visokiu uzklausu. Nier ka veikt, paspaudi pora knopkiu, ir atsiuncia anekdota, oru prognoze, horoskopa, zaidi zaidimus, tikrini saskaita ir dar visokia kruva visokios velniavos Cha cha Telpa 250 irasu, vardo ilgis iki 18 simboliu, telpa 30 SMS, bent jau omnio kortuose. Beto kai atsiranda naujos paslaugos, jos automatiskai irasomos i telefono meniu, uztenka ji isjungti/ijungti. Tiesa, kai kuriuose telefonuose (bent jau Siemens) vietoj programuojamo klaviso atsiranda tas meniu punktas. Tikrai erzinantis dalykas Veee

Ant c35 tai taip, tas SAT meniu atsiranda ant programavimo klaviso ir niekaip nejo pakeist. Bet pvz ant C45 tai tasai Bites pasaulis yra kaip Meniu punktas ir visai netrukdo Mirkt

…kaip tai atnaujina? Mano kaip buvo klientu aptarnavimo numeris 117, taip liko, nors dabar lyg ir 1501, ar koks ten…

Net tik ant c35 ir ant kitu maciau, tik nepamenu modeliu. Anyway pas mane N6150 Telefonas

As ir nieko nesakau. Zinau, kad ne tik ant C35, ant visu 35 Šypsena O ant 45 jau meniu yra tas SAT/PLIUSGerai

pas omni sita paslauga geresne nes atnaujinimas vyksta automatiskai… o pas bite lieka toks koki isigijai…

placiau:
http://www.bite.lt/main.php/kik_satsim

http://www.omnitel.lt/main.asp?id=3608_72998