sikna


sikna

ne nu nedek is visu pusiu Cha cha grazus tai grazus, bet pakako vienos foto Cha cha

meliukas, pala da trecia idet reik

nu ir ka cia turim pamatyt ? Šypsena

fiestas, zmogus (t.y as dziaugias sawo nauju pirkiniu), todel jis tai ikyriai rodo kitiems nes negali atsidziaugti… o jei rimtai, gal ir nieko nepamatysi, tiesiog idejau 2 sawo auto foto, nemanau kad tai nuodeme Šypsena

man tai per ploni jie pagal masinos masteli tie spoileriai…geriau jokio

savo auto foto gali det kiek nori, ubagss kaskart ta irodo Juokiasi

koks salions?

dailus Gerai. kiek motorelis?

motorkaput

topazas, wa jei butu normalus salions, tai fotkiu ir pawaryciau…bet kai melynas veliuras tai net nerodau. jei iseis “nuderint” kremine oda, tada galesi pasigirti. kolkas didziausias minusas sitoj - salonas. kolkas Šypsena

Ubeika. ekonomiskas 2.8 Šypsena

528 sakai . hm … galios aisku daugiau nei per akis,tik klausimas,ar nereikejo pasimt 525 ,juk vienodas galingumas ,bet 528 daugiau ima Nežinau

dar pamatysi, kaip jis greit plysta Cha cha

Ubeika pasiskaityk Labascatalog.auto.ru/catalog/cars/card/1306.htmlcatalog.auto.ru/catalog/cars/card/1308.html nes papezejai Labas

525 ir 528 galingumas vienodas? Kvankt?2.8 pats geriausias motors yr

1 AG skirias

Ubeika, po 5.4 man pirmom dienom atrode kad wisai newaziuoja sitas… o 2.8 sukimo momentas didesnis, ir seip as sau buwau taip prisiswaiges kad 2.8 geresnis motoras. kas del ekonomiskumo tikrai nesiskundziu/ okok, speju kad nepamatysiu, nes greiciau koza isidesiu Šypsena

Geraimant tai ir 523 modelio gebejimu vaziuoti uzteko Šypsena mechanine?

cherka, nzn tikslei, trasoi ir y 7 gali itilpti. vidurkis 10.3, bet toli grazu nera ekonomiskas waziawimas, tiek kad pas mane daug trasos, tas aisku numeta widurki… seip jei normaliai 7-8trasoi, 12-13mieste