Šiferinio stogo remontas

Šiferinio stogo remontas

Kaime pirtis ir garazai su siferiniu stogu. Siferiui apie 10 metu- pablukes, pasamanojes bet bukle gera. Kaiminysteje nudaze siferini stoga- tai labai gerai atrodo.
Klausimelis koki grunta naudot siferiniui stogui pries dazant ?
Girdejau kad net naudoja toki misini - cementa su lipalu maiso ir ta kose numozoja sioferi, o poto jau dazo.
Gal kas susidure su panasiais sprendimais?

pirma su dratviniu sepeciu pavaryk ty nuvalyk viska (tik atsargiai asbestas - VEZYS) ir tada konsultuokis kokiose tipo senukuose patars zinoma brangiausia varianta bet grazu bus Šypsena

senukai tai tikrai nepatars jie tame nespecelizuojasi,jie tik prekiauja viskuo is eiles,jei nori konkretaus atsakymo,reik kreiptis i tos srities specus.

Maciau, kad sena siferini stoga nutepa vandens-cemento (grietineles tirstumo) misiniu, pries tai nusveitus aisku, po to dazo. Aisku, galima lipalo imaisyt, blogiau nebus. Ne Po to dazyti kokiais atspariais dazais, turbut yra ir special tokiems renovaciniams darbams. Reik teviskej pabandyt tokiu metodu renovuot 35 m. senumo siferiuka. Šypsena

pirmam etapui turiui jau ximija vokiska - papurski ir po keliu valandu nueina visos samanos ir kita flora ir fauna - uztenka slapio skuduriuko.

treciam etapui dazai ariliniai - sake normalaiai laikosi ant cemento - turetu gerai ir ant shiferio laikytis.

o vat koki grunta naudot Nekaltas???. Senukuose tokio universalaus rusisko spalvoto grunto yra gana pigaus, ale bbz kaip ant jo laikysis dazai

Jei pirkai tuos akrilinius (lateksinius) dazus, tai ant ju ir parashyta kuo gruntuoti.
Stogams yra specialus dazai , atsparus ultravioletiniams spinduliams , nes jie labiausisi kenkia. Jei nori tikrai suzinoti - geriausia ishbandyti. Pirmiausia pabandyk su GF gruntu suriko spalvos, gal bus gerai.

Mes kai pirkom namą - dėžutę tai statytojai buvo uždengę stogą šiferiu ir nudažę žaliai, gi pirkėjui patraukliau atrodo, bet ir laiko liuks. Kadangi stogą perdengėm ir dadėjom pilko šiferio reikia per dažyti tai skambinom pas ką pirkom ir klausėm kokie ten buvo dažai, nes jau 3 žiemas atlaikė ir atrodoGerai, spalva išsilaikiusi puikiai. Pasirodo senobiniais rusiškais dažais skirtais dažyti betonui.
Tai mes taip ir darysim dabar pirksim dažus skirtus betonui ir dažysim ant viršaus, nes jie sakė nieko negruntavo.
Na tai va toks ir mano patarimas dažai skirti betonui, iš patyrimo

tik kur tokiu dabar evrosojuze rasti? O spalvu kitokiu be zalios buna?
Laimingas

Kažkur aukštuose paneriuose ten Savanoriuose

kai suzinosi tiksliau- paashnibzdek, a?
ok?
Gėlė

Gerai nes patys važiuosim ieškoti ir mes tai dažysim juodai