Siemens me45 vs nokia 6510, juk kainos panasios!

Siemens me45 vs nokia 6510, juk kainos panasios!

noreciau suzinoti kas geriau noske ar siemensas, tik nesakykikit kad nokia del vardo siaip tai man asmeniskaj siemensas ir nokia = taigi kas kroociau !!!

tu debilas ar ne radai ka lyginti(lada su volga)

blyn tai nesupratau kas geriau lada ar volgaŠypsena siaip tai siemenas del smugiu o nokia del mados!?Šypsena))

kam taip ant zmogaus negraziai…,o jei rimtai tai 6510 tikrai vertas demesio,pagal funkcijas beveik lygus me 45 (neskaitant mp3 ir kitu smulkmenu kurios tel tiesiog nebutinos ,jei tau reik ne ziaslo o telefono) bet kaip telefonas kazkiek brangesnis (trecdaliu kainos), mazesnis,lengvesnis…

ziurek i bites saita ir lygink,taip bus paprasciausia arba skaityk ankstesnes diskusijas,aie juos tikrai pakankamai daug prirasytaŠypsena

Siaip tai as imciau me45

Siaip kas liecia kaina , tai nokia lenkia siemensa…
taciau kas liecia fubnkcijas … nu is principo ir jie mazdaug panasiai eina.

nu tik siemensas neturi FM, bet man asmeniskai siemensas priimtinesnis

nu siaip siulyciau taip nokios nepyzdavot ir nevadint jos lada …
Šypsena, o siemenso volga ir nevadinciau, audi gal , mersu tikriausiai, bet tik ne volga Šypsena

aisku nieks nieka gera nepatere nu bet tai px pirksiu noske, nes grazesne siek tiek ir lengiau bus parduot!

Gerai

planavau ir as ta 6510 paimti… bet kazkaip norisi su MMS pazaist…

iš visos “chebros” pati gražiausia Taip

kokia grazi Taip Niam niam grazios foto Myliu

wUps1>> gal todel, kad dabar ash trupuchiuka pasikejtus… Nekaltas Mirkt o as Tawe, regis, esu machiusi Mirktachiu achiu jumi Cha cha Mirkt Apkabinimas

Gerai

Gerai Cha cha liux!

kokia grazus snukuciai Apkabinimas Bučkis Cha cha Bučkis

glazhu Taip

uj.kiek kartų pro ten eita ir išeita Mirkt bet nepastebėta tavęs, nes matyt nežiūrėta taip įdėmei.

marozu irshtva??? Cha cha Cha cha Cha cha Juokiasi nium jio… prajuokinai Cha cha