Siek tiek adrenalino


Siek tiek adrenalino

cute… tikras ekstrymas… tik vien lietuvoje kiek žmonių taip žūsta arba avarijas patiria…

Nesidomėjau, gal ir daug. Bet kokie panašūs dalykai nėra saugūs. Beto, nelakstom juk gatvėm kur nors… O tokiose vietose, kur žmonių praktiškai nėra Laimingas

na bet pakankamai dažnai pasitaikantis atvejai būna kai susiduriama tarpusavyje, t.y. triaukiantis ir traukiamas…

Tu gal įsivaizduoji, kad mes čia lekiam 100km/h greičiu? Šypsena Šiaip nesiginsiu. Taip, tai pakankamai pavojinga. Bet tame juk ir yra adrenalinas, ar ne? Šypsena Kitiems mes pavojaus nekėlėm, tik sau.

tai jau taip… smagu vistiek… visgi jei nieko nedaryt kas keltų grėsmę tai iš viso civilizacijos nebūtų…

Arba tom rogėm kokią koją nusipjauna…

one, tai tada niekuo negali užsiimt taip išeina… gal šokant virvė nutrūks, gal nardant balionėlis prakiurs, gal su kartingais važiuojant sprogsi… Cha cha

ce gi geris, laukiu zhiemos… pasiilgau roges+mashina Girtas

Aš tas su juoda maske Valio

Jo, čia tai geras užsiėmimas, tik mes vietoj rogių naudojam padangą. Saugiau taip - nenusipjausi jokios galūnės netyčia, o stojant mašinai ir padanga iškart stoja, todėl tikrai neatsitrenksi į galą. Tik aš vat neturėjau akinių, tai teko paskui sniegą iš akių krapštyt Cha cha

Cougar, ir mes su padangom varėm Taip Tuoj įdėsiu fotkę kur matosi Šypsena Bet mums po kiek laiko svilt pradėjo… Mes ten biški ne taip pririšę buvom, kitą kartą reiks pabandyt normaliai Šypsena

Mes buvom pririshe didele padanga ir daug roguciu prie autobusiuko ir lekem ziema per kaimo keliuka bl kaip linxma buvo. Siulyciau visiems pabandyti, viskas buvo vykdoma saugiai Laimingas

ziema visai nepavojinga, vat vasara kur kas linksmiau, buvom cia suorganizave, vaizdo buvo max speed ir 100km/h buvau fotke imetes.

esu su rogem lekes taip ne karta. pats smagiausias dalykas nepalyginsi kai nuo kalnu varai Cha cha. tai max speed gal 100 ar 110 buvo. jega. na esu ir nusikociojes nekarta nuo rogiu Šypsena. galiu pasakyt nieko baisaus. tik kai daug kabini rogiu kas sedi paskutinis tas savizudis galima sakyt. esu nuvirtes su pana viena varem nuo kalno ant 80 ir susimete roges. viskas buvo norm, grazei nuciuozem o juoko iki asaru Cha cha. mes nukritom ir muspaliko, paskui gryzo Cha cha. skaudejo sonus gal koke savaite, bet nieko daigiau. seip saugu jei ne koks ■■■■■■■ uz vairo.

sitaip tik ne su rogem o su slidem yra kur kas smagiau, su slidem galiam dar po kelia pasinesiot ir t.t. daugaiu smagumo Šypsena pats esu iki 100km/h temptas

Apsvaigęs