siauliu princas

“vistiek reputacija internete mano minusine, tai kaip ir px” Juokiasi

ne nieko nieko…abu laimingi Valio

ne tai as jam duosiu tas padangas jis man duos faniera, vaziuos montuotis, uzsimontuos, jei xujovai kas bus, atvaziuosiu i ta montazke, ir atiduosiu pinigus jei netiks. laukti tai nelauksiu da nu nx ner man ka veikt Cha cha

Aisku gera montazke gal patikrins sumontave, bet pasirodys kad leidzia per koki ventyli jau isvaziavus, ir Kietas

na bet kokiu atveju,tikrai krize arteja Paplepėkim

tai jei ventyli leidzia tai cia ne padangos kalte, o ventyli xujova idejo. Padangos idealios zinau 100proc, tad kaip ir px, cia tau ne ledine masina uz 70proc rinkos kainos pardavinet.

bet jei nusimano…

Vazinejo pusbrolis kasdiena i Nida? Nakvyne tai kainuoja, o kuras ne Cha cha

Rafi tai suprantama, bet gali visokiu netiketumu but, as per Mindaugines isvakarese nuvaziavau i VLN sveciuosna, ryte iseinu - ratas tuscias, zapasake neuzdedu nes varztai per trumpi, sventine diena ir zysk bb Cha chaVa is dalyvio gumas pirkau, geros bet ventilis vienas buvo blogas, gerai kad patikrino pries atiduodant, butu teke vel lekt.

“kakaya ziznj takaya i mashina” Gerai Juokiasi

doktors, o ten telefoniuko audinė sudegus? Apakęs

Taip dar keleta dienu pries padegima,kazkas ant kapoto su vinim “gaidys” uzrase.

pribrido su savo ledais Juokiasi Juokiasi Juokiasi

pats jauciu susidegino Cha cha kazin ar beismoka pinigus su tais sudeginimais, ar pavogimais? Cha chadr, kur ten pigias buvai rades r19 ziemines? galvoju ant banano gal nusipirkt…?

rafi>nepamenu…padangosplius,padangos123 ,kazkuriuose is tu visu,kurias ir varto dalyviai.

dar banga.tv3.lt Cha cha

kas cia tas blizgutis? negi as? Juokiasi

Na as sitam cigonui uz brangiai viena lauza buvau pardaves beveik be tepalo variklyje ir antifryzo. Maciau isblizgino kaina 2x ir pardave. Tai nenustebau, kad pituxa uzrase ant kapoto ir padege.

PAPRASTI MECHANINIAI PURKSTUKAI. PAPRASTA, NE ALIUMINE VAZIUOKLE. Juokiasi

o va man sako kad telefoniukui ziauriai sekasi ir geras masinas pardavineja Šypsena) nunu… kalbos kitokios apie ji is dalyviu.