siauliu princas

“senasis gerasis varikliukas” Apkabinimas

15min.lt/images/photos/623601/original/siauliuose-supleskin tas-audi-limuzinas-543ce24e6d34c.jpgneigavo aftoriteto princas Nežinau

Bet tai nonsensas, automobiliukas net nei karta cia neuzsukes tapo bangos zvaigzde Cha cha

ir dama net nenutuokia,kiek ant josvfotkes birkas tampo jaun0liu Cha cha

likus 20km iki Klp rafis pasuks ir sakys,kad pard0tos Cha chao kiek km iki klp nuo vlk?

galvoju gal padidint kaina uzpiso visi skambinet Cha cha bet nebaxuriska taip… net nezinau Cha chaaxuelinau parduotuves kaina uz 4vnt 850euru Cha cha o as uz 220 parduodu. ar gali per kokius 4000km tiek nuvertet padanga? Cha cha

Nu belieka susimontuoti ir kokioj aikstuteje bent 2mm nudeginti Juokiasi Juokiasi

500km vaziuoti del 2 padangu po 60€? Baisus

500km Nekaltas Gerai nusivyliau suvalkieciais Blogai Cha cha

kad *kekšė* masinom taip dometusi. pzdc…autogidas.lt/fulda-r15-121388103.htmlautogidas.lt/dunlop-r18-121388093.htmlautogidas.lt/vredestein-r16-121388076.html

As ryt i kauna manau vaziuosiu, tai galiu po 3 eurus uz padanga atvezti Juokiasi

as jam sakiau kurjeris 10-15e imtu, bet jis bijo jei bus xujovos, tai paskui sunkiau su grazinimu.

masinos taip nesidevi kaip padangos Cha cha

na bet bent man ,kad ir nekainuotu kuras,tai visa diena sestadienio tokia piosui ant 0degos…aisku,kaip ten ajiezusas sake kostEi…todel ir vazineji su pasatu Cha chaRafi>o tai tipo kaip nustatys ar geros? Cha cha

jo reikes jauciu kad neperskauda parduot teip pigei uzsimest ir paburnautint Cha cha

tai gal jie atleks i klp, maciau klp oras +15 savaitgali ir saule, po palanga pabraidys, po klaipeda, gal i koki viesbuti nuleks sestadieniui, arba i nida. tai kaip ir bus px. bet vien del gumu sukti 500km da nu nx Cha cha o nustatys ar geros tai iskart susimontuoti nores, tai nzn kur ten ta montazke jam pramusti reikes Cha cha

kaip kaip, ves i savo pasirinkta servisa tikrinimui Cha cha

ai tiesa, kaip gali salerka nekainuot? Cha cha tipo jei netgi zinociau kur kraniukas yra ir dikai ipila pilna baka - vistiek salerka kainuoja, nes jeinevaziuotum 500km, tuos 40ltr salerkos parduotum rinkoje po 70 euro kapeiku uz litra, tai vistiek ji kainuoja kaip ir Cha chamindosai, zinai mane, geriau nevelk saves i si musu sanderi. Šypsena neatsakinek uz mane geriau… bet manau kad parduosiu jam uz kiek sutarem, px nx dvim euru turtingesnis neliksi Šypsena nebent cia dabar zmogus pasuktu sakytu duodu po 80 uz padanga. nu tada… nu bbz manau kad mesciau per bb tavo puse broliuko Cha cha (vistiek reputacija internete mano minusine, tai kaip ir px ) o jei gyvai pazintum mane, niekada neapipisciau ir zodzio laikyciaus

Juokiasi Geraiaha. Mindosai>o rafis begalvis,vazines ten su tavo flagmanu po montazkes ir pisus pora valandu,del 100e? o bet taciau…40-50litru salerkes paimk is jo uz 35e,dasides prie nauju padangu Taip Valio

tai kas ryt paskambinsit rafiui ir pasakysit,kad duodat uz 80e…? Cha cha