Šiauliai - Vilnius - Warsaw - London - Heathrow - Edinburgh 2002.11.13-19

Šiauliai - Vilnius - Warsaw - London - Heathrow - Edinburgh 2002.11.13-19

2002 metais viena salta lapkricio ryta Siauliu gelezinkelio stotyje stovejo tamsiai apsirenges vyriskis,o gerai isiziurejus i ji galejai pastebeti,kad jo striuke atsisegta,jis pats sunerimes,su kruva lagaminu.taip as kalbu apie save gerbiamiejiLiūdnasCha cha Oras bjaurusVeee-lyja,slapdriba.Taigi atsitiko toks dalykas,kad jau seniai ruosiausi isvykti i konferencija edinburge, o pirmasis keliones etapas prasidejo mano gimtuosiuose Siauliuose,ten kur ir po siolei gyvenu.Skubejau i traukini,kuris mane veze i vilniu ir likus iki traukimio atvykimo,staigiai truktelejus uztrauktuka jis sugedo.O bliambaŽliumbiagalvojau ka daryti,juk vilniuje pazystamu nera beveik, obe to kad ir butu buve nebuciau spejes,nes nuo traukinio atvykimo i vilniu ir lektuvo iskrydimo tebuvo 2valandos o juk iki aeruosto dasigauti reikia neismananciam kaimieciuiJuokiasiiregistruoti bagaza ir galu gale pagainioti vitrinas po Duty free ir arielkos nusipirkti.Viskas klostesi gerai ir bagazas priduotastik stai detektorius vis metala aptikdavo nors pasienieciai vos ne iki triusiku liepe apziuretTaipgalu gale jiems dasuto kad striukes uztrauktukas gal cia pudrina ju aparatu,visi skaniai pasijuoke nors man nebuvo ne kiek juokoLiūdnas nes Skotijos kalnu orus ir fifth of forth klimata pazystu,jie ten vienodai jie ir sausi sumasto su megztinukais pavaikscioti,nekalbant apie kiltusŠypsenaTaigi dar spejau apsiprekinti bemuiteje ir sokau i lektuva,skrendanti link Varsuvos,Lektuve siltai pasidejau ta nelaimingaja striuke ir pradejome kilti,is pradziu letai vaziaves LOT gelda sustojo, o po to kad sove i prieki…Tūsastaip pakilome i padanges zydrasias, o zavi lenkaite stiuardese atnese neblogus pusrycius kaip kad valgau:sokolado,misraines,kavos,bandele,Alusuzsiprasau mizeri dave kazkoki.Taigi jau po valandos buvau okency airport kur BA reisu turrejau skristi i LHR.Kadangi tai buvo persedimas tai vienu zodziu teko eiti ne i arrivals bet i flight connections.Ten vel kontrole.Tik va lenku mentai tai ne lietuviu sypseneles,o kazkokie gestapo gnydos,surauktais snukiais.viskas lyg butu gerai ir detektorius necypsejo,bet jiems itarima sukele masyvi odine striuke,kuri gan storos odos.Buvau pakviestas provierkai,striuke dar karta patikrinta pro rentgena atvestas suniukas apuoste ir nieko nerado.tie paleido ir liepe lekti i lektuva nes monikas jau rode final call gate.Taigi vos spejau buvau pasodintas i savo vieta,gavau uzkasti anglsiko maiso ir atsigeriau viskio,gaila kad mnegalejauKietas,kadangi to jau nebegalima,mano visas nelaimesŠypsenauzgoze itin giedras dangus,virs vokietijos,olandijos sviecianti pilnatis, na o veliau ir Londono ziburiu jura begaline…toks jausmas kad jonvabaliu pasaulinis suvaziavimas.Taigi Heatrow kaip zinia yra ispudinga,ivairiu kalbu ir odos spalvu misinys didziulis.Taigi pasigrozeje milzinisku HR, ejau ieskoti 1 terminalo, o kol radau tai gal 30 valandos po metro blaskiausLiūdnasna prasidejo paskutinis keliones etapas i EDI,taigi vel ta striukeJuokiasisikart ja stiuardese nunese i verslo klases rubine,taigi jau pasiekus galutini taska,pastebejau kodel mano striukes nieks neatnesa,o stiuardese net nenori pasirodyt,kol neapkeliau triuksmo tol viskas nebtu isisprende…Aeruoste mane pasitiko as papasakojau savo beda mano palydovui Stephanui,sis nusimove striuke ir tare '‘this is your now’'taigi taip as ir po siolei gerbiu ta alpinistinio tipo striuke,kuri labai praverte ir dar labiau sujaudino zmogaus poelgis padeti,na tai siam kartui tiek Skotijos tematika dar bus pratesiama mano.tiesa,kas dar glumino:niekaip negalejau iprasti,kad kaireje puseje ten kur pas mus sedi vairuotojas,turejau sedetiCha cha

kiek galima kurti naujas temas naujam nuotikiui?

2 Walio: nemanai kad atsibosta?

auksiniz: Tokia ishsamu pasakojima ranka nekyla trinti…

Issamus, bet nuobodus… Nekaltas O tu netrink, o tiesiog perkelk i kuria nors tema, kur pasakojami nuotykiai, ir tiek.

Negaliu perkelti… Neturiu tokiu irankiu… Nekaltas

Yra toks irankis Ctrl+C ir Ctrl+V Laimingas