Siandien mano kaimyna apsiko paukstis

nu tai jau faktas Cha cha

Cha chaCha chaCha cha

pala palaŠypsenaar neanksti dziaygtis???o taj jei viena diena ir jos prades skraidyt???Cha chaCha chaCha cha

Kai jau pradės skraidyti, tuomet ir jau galvosime ką gi daryti, nėr ko čia iš anksto nuogąstaut Cha cha

Laimes zenklas. Šypsena

Buvau praktikoj Paberžėje,o ten labai daug varnų…Na tai jos kai sukyla visos karksėdamos…tai geriau bėk ar slėpkis,nes krenta mini bombos iš dangausŠypsena
Na žinoma,kad visi buvom apdergti.Nes jos neprognozuojamosCha cha

Cha chaCha chaCha cha

O mano viena drauge ejo su mama ish parduotuves ir drauge apshiko, tada mama pradejo juoktis ir staiga apshiko ir mama Cha cha Cha cha Cha cha tada abi juokesi viena ish kitos Cha cha ir ner chia ko liudet ar pykt, geriau juokais priimt ir pazhvengt Cha cha Laimingas Juokiasi Labas Šypsena Mirkt Liežuvis Taip

Čia tai geras Juokiasi,

Cia tinka patarle"juokiasi puodas kad katilas juodasJuokiasiJuokiasiJuokiasi

Man siandien vos nebuvoApakęsApakęs, tik koks metras pro sali. Buciau susinervinusPiktasKandaKanda

Cha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

ac gamtaj kad manes dar nepatrese!Juokiasi

O tai jam pasisekeJuokiasiJuokiasiJuokiasi

Cha chaCha chaCha cha

Na manes pazenkline nebuvo, tfu tfu tfu Cha cha Bet matyt teko, kaip zmogelis eidamas per parka nusiciaudejo (beje, labai garsiai) ir medziuose buvusios varnos pasibaide Cha cha Kas is to zmogelio liko turbut nereikia sakyt Mirkt Kazkaip nuo to laiko kai maciau ta vaizdeli, per parka einu tyliai ir bijau net kvepuot Cha cha

JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi o geras…nu zinosim zinosim… Juokiasi

mane irgi buvo apderges paukstis…bet ne siaip kox,o prancuziskas! Liežuvis (tada Paryziuj buwau)

Juokiasi

liaudies ismintis
"nebuk mandras-apshiks gandras"

tai tas paukstis praejusiam gyvenime paparaciu buvoJuokiasi