Siandien mano kaimyna apsiko paukstis

Siandien mano kaimyna apsiko paukstisŠypsena

Vienu zodziu zaidziam kasi ir paukstis pasidarbavo tiesiai i plaukusŠypsenalydemes visi nerealiaiŠypsenao jums buvo kas nors panasaus nutike?ŠypsenapapasakokitŠypsenasorry jei tokia tema jau buvoŠypsena

Nekaltas man regis kaimyne perskaicius zinute tau ant galvos pris…Nekaltas

visa laime kad tas kaimynas bangoj nesediŠypsenataj gal neperskaitysLiežuvis

mane irgi buwo apkakines paukshtis Pavargęs

Tada gali but ramusCha cha

bet taj jauciu vistiek dar kur nors isdrosiu viskaŠypsenaten kur gali pamatytNekaltaslabai jau megstu tokias temas skelbtŠypsenatoks jau esuŠypsenabeje kazkada ir paciam teko kentet nuo nelauktos atakos is oroŠypsena

Mačiau kaip gandras žmones apmyžo Cha cha

Kaip džiugu, šiandien kaimyną apšiko, pasakė kaimynas Cha cha
Ne,Nekaltas mane nebuvo apšikę Cha cha

Girdejau is senu zmoniu kad ta kuri apsika paukstis, bus laimingasTaipCha cha

Visi į gamtą, kad apšiktų paukščiai,būsit be galo laimingi Laimingas pagal Henkaan Cha cha, aš irgi prisidėsiu prie jūsų, nu noriu būti laiminga,tuolabiau kad tai lengva …tereikia, kad jus …Cha chaJuokiasiJuokiasi

Jau meluoji cia kazka Cha cha

JuokiasiŽliumbiaJuokiasi

nu o tu kaip tikras draugas galejai paglostyti galva - paskelbti uzuojauta, svelniai viska reikia daryti Cha cha Cha cha Cha cha

Dekui velniui,bet paukstukas nebuvo apkakines manes nei kartLiežuvisNoreciau ir as pamatyt ,kaip tas kaimynas atrode su kakuchiu ant plaukuJuokiasiJuokiasiJuokiasi

maciau kaip ejau su sese (sesei 17 ) pasipuose ir praskrido pauksciu pulkelis ir sese apvare o tada kaip sese nervavo o dieve issivale pasipurske ir toliau nuejo Šypsena

Tikras lietuvisŠypsena Kaimynui nelaime, o tu piktybiskai dziaugiesi… negrazu taip daryti NeNe

matai kaip tau nuskilo!Cha cha

taj kad jis pats nerealiai juokesiŠypsenataj mum ka verkt reikejo?Cha cha

nepazystu as tavo kaimyno, bet vis tiek malonu Šypsena