Šiandien 22:00 per TV6


Šiandien 22:00 per TV6

o shtai ir Will’as Smithas , ir vel su juodais drabuziais! siandien jis kovos ne su ateiviais, o su robotais, ir netokioje jau tolimoje ateityje - 2035 ,kur mes dar galesime buti liudininkais! filmas sukurtas 2004 metais, o ji rezhisavo man negirdetas rezisierius Alex Proyas, kuris pavyzdi filmui paeme is garsios fantastines Isaac’o Asimov’o knygos tuo paciu pavadinimu (rec). Siuzhetas toks : ateityje robotai tampa elementariu dalyku ir gyvena tarp zhmoniu. Jie privalo laikytis triju pagrindiniu robotu taisykliu , kurios sukurtos apsaugoti zhmones nuo robotu savivales. Viena diena keistomis aplinkybemis zhusta mokslininkas ir jo taip sakomos “savizhudybes” yra pakvieciamas tirti detektyvas Del’as Spooner’is (Smith) . Jis itaria, kad tai gali buti robotu darbas . Ar jis teisus? Cha cha beje man patinka sito filmo taglines : " Laws are made to be broken" arba " One man saw it coming. " Cha chaai ir dar, 2005m. nominuotas oskarui uz vaizdo efektus, bet nelaimejo …

mačiau, nesamonė

gal moderatoriai tegu ishtrina situs trumpus anonsus po filmu parodymu? kazhkaip klaidina

Blogai

Man tai patiko. Gal labiau idėja, nei pats filmas…

nelabai man sitas Šypsena