shuneko preizhiura

shuneko preizhiura

Niu gis pagalwojau, kad pades gal kas ishsprest tokia kajp ir problemele Aš nekaltas
Va ash nebuvau LT metus laiko, o mama kazhkaip ir nelabai turi laiko pasirupint gerai shuniuku, ir gryzhus baisu Baisu Shuneko kailis kazhkox labaj jau riebaluotas atrodo ir pleiskanu daug labai… visishkai nemalonu net glostyt. Tiesa… pamirshau veisle pasakyt… Koliukas gi… marmurinis…o dar dabar kaip shertis pradejo, tai ish viso vaizdelis ne kokx … ir kvapas… o shukuojama senute mano kas savaite…nuo liepos menesio ir pati maudzhiau su kazhkokiais spec shampunais rekomenduotais veterinaru,o va Kikoj (kirpykloj) sake negali niekuom padet (neva per senas shuo, nemaudysim dabar rudeny) nu senokas jau mano shunius… 10 meteliu… zhinau, kad maudyt negalima dabar… o dar ir pusles uzhdegima kazhkada turejus Nustebęs
Gal kas zhinot kokiu nors stebuklingu receptu shuns kailiuj pagrazhinti? Mirkt niu gal nors kas nors… nes tos pleiskanos wisaj ne sexy Ne Mirkt

Net nezinau ka patarti Ne Ilgaplaukiu sunu nteko laikyti Ne

Esu girdejusi, kad yra tox sausa sampunas Taip Gal pabandyk su tokiu “ismaudyti” Šypsena

Tai gal čia vistik maitinimo problemos?

Niu duodam Darling sauso maisto (kazhkodel jokiu Pedigree ir kitu shustru nevalgo… tik shita…ir tai su paukshtiena Mirkt ) palepinam kauliukais… ten lyg kazhkoki sanariaj buna, kur ish kaulu vidaus ishsikrapshto dar sau Mirkt ir kremzle ant galo baisine… o kai per welai pastebim, kad nera sauso maisto, tai nieko kito nelieka, kaip ka nors ish zhmonishko maisto ant greichio pagamint Aš nekaltas bet tai buna gan retai … galvoju gal vitaminu kokiu nors papildomai reiketu daugiau… o nuo kalcio, beje, kazhkodel vemia Ne net ishigandom, bet sako, kad lyg BUNA… net nzn … Nustebęs

Pedigree tai nelabai jau šustras,o jei šuo senas tai šerti reikia kaip lėtesnės medžiagų apykaitos dalyvį Mirkt

Niu shustri taj mano zhodyne wisi Royal Canen (Canin) ar kajp ten rashosi Mirkt Liežuvis zhinau, kad jie bajsiaj brangus Baisu O wa kad sene ishsilepinom ant sawo galwos (gaila bajsiaj kaj tokiom … na tokiom … akytem pazhiuri Mirkt zhinau, kad bliogaj… nesmerkit…Mirkt neatsilaikom Mirkt namie tik bobos… ash, mamka ir sobaka…) apie ka ash ten… aj, kad ishilepinom… ir ne wiska eda, ka paduodi… tei ir sheriam tuom, ka eda … Šypsena

O kodel madyti tai ne galima? Tik vakar vakare savo senuke ishmaudzhiau, ishdzhiovinau ir viskas tvarkojŠypsena Ishmaudyk vakare, uzhsuk i koki nors rankshlosti didele, po valandos pakeisk, ir dar valandeli palaikyk, o paskui jau su fenu iki galo ishdzhiovink, ir iki ryto i lauka neveskApakęs

siaip Pedigree, Chapi, Darling sausi edalai, kurie yra parduodami Lietuvoje, gamybos metu rusiuojami Europos salims ir kitoms. Taigi negauname kokybisko sunu edalo Šypsena

Na, jei maudyti nenori, tai yra dar toks budas (Didziajam suny kazkuriam skaiciau ir pati po to isbandziau) : trys saukstai acto, trys saukstai degtines, stikline silto vandens - tokia proporcija nors ir kibira pasidarai, istikruju kokiu 3-4 stikliniu uztenka, paimi sluoste ir valai kaili (kaip kilimeli Cha cha) istikruju kailis mano sunio gerai issivale, jokiu pleiskanu, nieko, grazus buvo Aš nekaltas ir kvepejo obuoliais Cha cha

Senas jis jau, be to šeriamas ne oxti kaip.
Lauk,neužilgo turėtų plikti plėmais Kietas
Taip jau būna Liūdna Senatvė Liūdna
Inkstai ir kepenys jau nebepajėgia virškinti visokio šlamšto Kietas
Vienas patikrintas vaistas-dieta Kietas
Visą mėnesį maitini vien džiuvėsiais ir pamatysi,kaip šuo atsigaus Kietas
Bet jeigu vėl maitinsi bele kuo,procesas tik pagreitės Liūdna

JEZUS MARIJA!!! Apakęs Mirkt niu ash zhinau, kad taj trbt tiesa… bet kazhkajp sunku teip galwot … senute mano… Liūdna
O kas del dzhiuwesiu Cha cha niu gi ji ne uzh ka newalgys ju… jauchiu badu mirtu, bet neestu Mirkt

Na maudyt tai tikrai bijau, tuo labiau, kad sirgo pusles uzhdegimu ir myzhchiojo namie wisur Baisu Mirkt Labai dekuj, butinai ishbandysiu shy recepta… Gėlės Taurė Šypsena

Ir aš manau, kad maudymas čia niekuo dėtas, viskas nuo maisto. Kailis - tai bendros organizmo būklės veidrodis… va…
Nupirk tu jam gero (ir brangaus) maisto, tinkamo pagal amžių. Gero maisto reikės mažiau, tai ne taip jau baisiai brangiai išeis.

Nu tikrai neturiu pinigu pirkt Royaly… kaj mes ish didmeninko gaunam Darling 10 kg uzh 35 Lt, o Royalis trbt koki 300 gr tiek kainuoja Apakęs kokiom kartytem, kai paknibineja ten puse saujeles, gal ir galechaiu sau leist… bet dideliam shuniuj Aš nekaltas No thnx Ne
O nemaudau taj (jau sakiau kokius 3 kartus) del to, kad ji sena… daug kailio (nera taip lengwa ishdzhiowinti Koli…) wistiek kazhkiek dregnas lieka…bijau, kad wel pershals pusle…