Sexpartneriai. . .

pasakysiu tik tiek kad turint keleta merginu nuo to blogiau nebuna…

manau, kai myli, tai jau myli, tik viena zmogus, na as toks, kai isimylesiu, tai tik viena ja mylesiu, o tie , kurie myli t.y. turi kelis sex partnerius, tai manau, jie tik nori isbandyti gyvenimo teikiamas malonumus,ir jei gali tureti kelis(-ias), tai jiems matyt gerai, na o as manau kitaip, as negaleciau vienu metu keliu tureti…Tai va mano tokia nuomone

Jai neturi tos veninteles Nekaltas tai kodel ne Šypsena

Labai teisingai pastebeta, saunuole!!!
Man tai uztenka vienos, nors dabar ir tos vienos neturiuŠypsena))

Hmz… kad nuobodu su vienu… geriau su abiem ishkart ir vienoj lovoj… niuz jei dar drauge kokia prisijungia…

Kai apsikresi kuo nors ir pasibaigs.
Praeis noras nuo sexo, net jei tik bus itarimai ir rezultatai bus neigiami.
tfu
Geriau turet pastovu.
Kad jis tave tenkintu 100%
ir tu taip pat mergyt

jei visi patenkiti, tai nors ir harema turek Šypsena Taip

taj nereikia miegot su pirmu pasitaikiusiu…
o su pastoviais ir sexas pastovus: karta per sawaite ir tai tik 2 min…
Zhinoma, kiekvienam sawo… Bet man smagiau, kai bent keli "pastovus". Ivairove vistik… ir ne kartas, o du kartai per sawaite… O jei diedas gerai nusiteikes, taj zhiurek, ir daugiau gali…

as ir taip manau,nuo to laiko kai sukuriau tema ,mano nuomone ir supratimas labai subrendo Šypsena

Juokiasi Juokiasi jau tuoj pradesiu rinkti vyrukus i savo harema Cha cha Cha cha kazin kiek norinciu butu Nekaltas Nekaltas Nekaltas Mirkt

Galim,galima,kuom daugiau tuom geriauLiežuvis

cia visiems taikoma ar tik vaikinams? Cha cha

tu jau nori i mano harema??? Nekaltas Nekaltas Cha cha
ar … sex partneriu ?? Nekaltas Nekaltas Šypsena

jurgute11 o ce skaiciukas prie tavo niko reiskia metukus Drovus?
bl*et nu nx VeeeIgnoruojuBaisu

gerai, aciprasymai, bet tokios temos tau garbes nedaro Ignoruoju

kaip suprAtai tie skaiciukai tera skaiciukai ir dabar nebesu jurgute11,o esu kas esu Nekaltas Nekaltas
ir siaip zmogaus mastymas keiciasi.ka daryti jei man iskilo toks klausimas??? Nekaltas Nekaltas jei iskilo ,tai… ir pasidomejau.tuo metu buvo aktualu,buvau ties arba…arba… ir as pasirinkau teisingai Šypsena

juk prie tavo niko skaiciukai ir nereiskia tavo amziaus Nekaltas Nekaltas
P.S. nesikeik Šypsena come down

Negerai.Daug vargo,painiava,mikrofloros pjaunasiŠypsena

O kas tau sake, kad tas "pirmas nepasitaikes" su kitom "pirmom nepasitaikiusiom nemiega"?
neviskas tai paprasta
marketingas Juokiasi
nors visai cia nejuokingaNekaltas
tfu

[quote]Ozabochenaja rašė:

taj nereikia miegot su pirmu pasitaikiusiu…
o su pastoviais ir sexas pastovus: karta per sawaite ir tai tik 2 min…
Zhinoma, kiekvienam sawo… Bet man smagiau, kai bent keli "pastovus". Ivairove vistik… ir ne kartas, o du kartai per sawaite… O jei diedas gerai nusiteikes, taj zhiurek, ir daugiau gali…

[/quote]

jeigu tik vaikinas pajegia gali tureti kiek noriLiežuvis
o mergina jeigu tik pajegia visus apgaudinet, gali ir tureti partneriuku kie noriLiežuvis