Sexpartneriai. . .

ar tu kvailys ar tik apsimeti?Nekaltas

Cia dauguma vyru raso,kad vyrams reikia tureti keleta.Idomu ar jus pajegiate tiek pavaryti?

Partneriu reikia tureti tiek, kiek tavo poreikiai ir galimybes leidzia - 1,2,3,6 ar 100 Mirkt
Tik viska reikia moketi suderinti.

manau kad daug kam tai cia nepatiks, bet pasakysiu kad jei jau vaikinai norit eiti per panas, nenorekit kad panos jusu lauktu ir butu istikimos.
nedarau to kas skaudina man brangius zmones, o tas keliu partneriu turejimas tikrai nekelia susizavejimo antrosiom pusem

niu mano poziuris siuo klausimu butu toks: kol jaunas, grazus, neissilakstes ir rimtos draugystes saitais nesukaustytas zmogus esi, reikia! reikia dziaugtis gyvenimu! aisku tada aplinkiniu nuomone iskart pasikeicia (mergisius, kekse), bet cia rupi tik tiem, kurie pastoviai sau suka galva "o ka draugai, kaimynai pagalvos?". manau iki sukakojant solidziam amziui reikia issibegioti, kad po to durnystes i galva nelistu ir kai jau rimti jausmai prasideda, kad aplinkiniai zmones nuo tavo kreciamu nesamoniu nekentetu… va tep va, as uz kelias (ir daugiau) partneriu Mirkt

NA del lasvumo ir issilakstimo as papriestarausiu turiu drauge tik antra bet noretusi isilakstiti o jau rimtokai draugauju tai ka dabar man dariti? kaip ir kitos reikia nors cia jau kita tema Liežuvis o seip as nieko pries ir kitoi pusei ir pats del keteta tik patikimu parneriu o ne su betkuo… tai teik Šypsena

jei vino maza - tai gerai Juokiasi Taip

Viskas priklauso nuo zmoniu santykiu. Jei du zmones risa tik sexas, tai nera skirtumo keli partneriai, kas tu mergina ar vyrukasKietas O jei apgaudineji, suteiki kazkokias iliuzijas… tai nieko geroNe

100 balu pritariu tai ir nera ka cia dar kalbeti Šypsena
bet va kai risa viskas iskirus sexo o jo nera arba labai mazai? Nekaltas

Atsakyma tau turetu duoti tavo sirdis.Jeigu tau to reikia,vadinasi-butina,privaloma,stverk ir kitu neklausinek!!!

Gerai

[quote]
jurgute11 rašė:
Tiksliau: jei kas turi keletu tokiu sex partneriu,tai jau istvirke,pagede…ar…atvirksciai?? Nekaltas Tai galima ar ne??Ir ar tai gerai?? Šypsena

ne nu tu ziuriu ir uzsibrezei tiklsla,ka tau vieno maza!

sumalei kazka cia… nieko nesupratau…

nu rupuze, pezi niekalus kazkokius…

cia as tai 845034650 sutinku… ir klausiau daug ko ir pati ten bandziau suprasti… ir niekaip man neiaisku, kode taip yra… ???

na jei esi erzilas/erzile ir sugebesi taip lakstyti per kelis partnerius, tada gali laisvai tureti, bet jei esi nunesiotas kuinas ir vos su vienu susitvarkai tada…Laimingas

Kodel?

aisku negerai. bet nevisada viskas buna taip, kaip turetu buti.

tai aisku gerai tureti kelis Labas Gerai Niam niam

Manau kad daugiau patogiau! Cha cha