Sesijos pagalbininkas


Sesijos pagalbininkas

Va kas palaiko mane sesijos metu Cha cha visada atpalaiduoja gerai nuo moxlu ;] ACIU ID SOFTWARE uz toki dziaugsma !! Quake geriausias buvo ir bus ;]

Taip

Kazka daryt su FOC arba rezoliucija. Tikrai patikek tau taip nepatogu lost Cha cha Daryk 800rez. Ginkla gal irgi nusiimk, pajusi tikrai zaidimo pagerejima ŠypsenaO siaip tai sutinku 110%. Pats paciausias online zaidimas, reikalaujantis daugiausia patirties, daug skaiciavimo ir nemazai proto kad dual`int galetum auksciausiam lygyje Šypsena

Pabandžiau…nu nepykit, bet niekada nesupratau kaip tokias pievas kaip unreal ar qauke iš vis galima žaist Cha cha

tik q2, o ne q3

nu irgi isbandziau, labai jau fast paced, pries islekdamas is uz kampo jau turi sauti raketa, nes uz kampo sedet gali priesininkas Cha cha

man ir sci-fi shooteriai nlb Nekaltas

pradedantiesiems sunkoka, bet pramokus labai faina lenkus pasaudyt Cha cha

EcHo_O , gali nemokint Cha cha zinau kas gerai, kas blogai… Cha cha keliu metu patirtis daro savo ;] viskas ten oki, matau daugiau mapo, ginklas neuzstoja nieko, bet man svarbu matyt kox ginklas pasirinktas… na aisku ir ipratimas Šypsena

man nei sci-fi, nei shooteriai nepatinka, bet quakas yra visai kitas dalykas… ten reik daug ka ismokt ir daug ka suprast, strafe’as, taktikos visokios, jei ziuresi tik kaip i vaikstau ir saudau tai tikrai bus gaidys Šypsena zodziu, q3 forever.

neonazz: reishkia neuzhtenka patirties kolei su ginklu loshi. su pora metu patirtimi jau turetum nezhiureti i ginkla, o zhinoti koki turi (jei aishku turi susibindines juos savo konfige)

tik dabar sesija? ooo vaikyti, na jusu mokymo istaiga letoka kazkokia Cha cha pas mus jau ir skolu savaite senai senai praejo Cha cha pas mus sesijos metu laiko zudikai buvo tik du: wow ir cs Cha cha pastarasis tai net nakti pries egzamina buvo suvalges Juokiasi tiesiog “kul” kai susirenka kokie 10 grupioku ir visa nakti lan party daro Valioo QL irgi ne ka prastesnis atsipalaidavimo budas nei cs Taip

O man paskui kartais tenka ir nuo QL atsipalaiduot… Juokiasi

Ta pati buciau parases ka ir Theye jei buciau pamates pirmas Šypsena Blogai zinai vadinas. Patirtis reiskia ne kokia, o tada kam desinei pasidares wep huda ? Ten kuo puikiausiai matos koks ginklas, o su tokia patairtim kaip dejies esas net to hudo nereiktu.

Sudominot su tuo ginklo nerodymu, reikės pabandyt. Šypsena

jei jau sakot kad blogai su ginklu, tai 1v1 pazaidziam ir suzinosit, kad jis netrukdo Cha cha siaip patinka man jis kai matosi ;] o siaip susibindines tai tikrai esu Cha cha Cha cha o del mokymo istaigos, tai dabar antra sesija jau Cha cha nes siemet baigiu ;]

daba gal nori ? Šypsena nickas Oont mano

gal kas domites topiniais QL zaidejais ir turnyrais kuriuose jie dalyvauja? stai ka tik praejes asus winter esreality.com/?a=post&id=1839263 tame paciame saite galima atsisiuti ir replay’u visokiu.

Taip, domemis ir labai nemazai pasakyciau ŠypsenaVa irgi puslapiukas tv.esl.eu/de/program/ . Siandien kaip tik 23h gyvai vokietyjos lygos kazkoks turnamentas. Su jamesu pries aky(komentatorius laikomas geriausiu QL) Šypsena tin video on demon yra visu turnyru matchai su tais komentatoriais, labai aidomu ziuret ir klausytis is profisonalo kodel taip ir ne kitaip, kaip pozicija uzima ir pan.