sesija

sesija

kas maloniausiai nuteikia sesijai?
kas geriausiai nuima bereikalinga nerwa?
kas padeda geriau pasiruosti kai laiku tam nebuwo laiko?
ir ka daryt kai pirma sesija ir as to dar nepergywenes esu Liūdnas

AlusGerai

Man irgi pirma sesija, ryt egzas, tai todel db poilsiauju ir sedziu cia Cha cha man tai nerva nuima, kai reikalingiausiu momentu (vakare pries egza) i viska nusispjaunu ir nustoju mokytis. Idomu, kokie bus rezultatai… Nekaltas

vadinasi tu ne studente, o tikrai priplaukus, jei paskutini vakara ramiai sėdi ir jau esi kažką skaičius Cha cha

nek nedaryk. o ka Tu padarysi. Drovus

seeeeesijaaa…PavargęsPavargęsPavargęsPavargęsPavargęsPavargęs

jei taip ir sedesi cia, tavo sesija gali buti pirma ir paskutine Cha cha LabasJuokiasi

kai patinka tai, ką studijuoji, yra įdomu, ir žinai, kur ir kaip pritaikysi žinias, viskas yra daug paprasčiau Mirkt

o sesija tikrai nėra toks siaubas baubas kaip gali pasirodyti Mirkt

1.Kaip nereikia mokytis,viska galima nusirasyti
2.Baliai
3.Speros
4.baliavok,paskui darykis speras

Man dabar sesija tai as taip ir darau Šypsena

bus tų sesijų Drovus
svarbiausia nesureikšminti ir tiek

px tos sesijos Cha cha svarbu gerai uzbaliavoti pries ja ir tada viskas bus ok Girtas pirmam kurse budamas baigiau mokytis ir vistiek svariai islindau iki pat galo Cha cha

Padeda visapusiška tvarka ir vienatvė. O ne tokia šventė, kaip dabar pas mane.

rytoj kolege diplomini ginasi - laikysiu pirstus sukryziavus, tai jei kam egzas galiu ir uz jus palaikyti (sukryziuotus pirstus, aisku)Nekaltas

O kas būna, kai palaikai sukryžiuotus pirštus?
Tai jeigu palieti savo nosį su jais, tai atrodo, kad turi dvi nosis. O kaip dviejų nosių turėjimas siejasi su ?

gali uz mane palaikyti,man ryt iskaita viena ir egzaminas

kai esi jaunas, atrodo, kad taip bus visada.
kai tave ištinka negandos, atrodo, kad tai turi rūpėti visam pasauliui.

o sesija kaip sesija: ateini, gauni klausimus, parašai ir išeini.

O jei neparasai,parasysi kita karta Šypsena

"jei studentas per egzaminą nieko nepasako, tai dar nereiškia, kad jis nieko nežino. gali būti, kad tą dieną jis tiesiog nenori apie tai kalbėti".

ok laikysiu Cha chaKlasta