"Seppala"

neinu į tokią parduotuvę
Juokiasi

Na, tarkim liemenėlė - apie 40 Lt Šypsena

man patinka Cha cha nepasakyciau,kad kainos labai diseles…turiu is ten drabuziu Mirkt be to galima palaukti ispardavimu tikrai bus pigiau gi Šypsena Gerai

klp tai sepala tokia mažumėle dryžuota parduotuvėŠypsena jo linksma ji ten tokia,apatinis trikotažas tikraiGerai ypač man patinka pižamos,tik jos truputi sintetinėsŠypsena šiaip nieko ta parda,man patinkaMirktGerai

jo, ten apatinis trikotazas tai MyliuFlirtas ir siaip yra graziu drabuziu, esu pirkus keleta is tenLaimingas toki labai grazu kostiumeli pirkauMirkt ir dyzdziai normalus tenaisMyliu

nuostabios parduotuvesMyliu dar yra ir fabijoniskiu Big’e.

Na, aš neseniai ten nusipirkau juodą , trumputį surišamą megztuką, tai labai juo džiaugiuosi, šiaip nesu gerbėja šitos parduotuvės , bet retkarčiais kažko ieškodama- užsuku.

Laukiu nesulaukiu kada Seppala Kaune mole atidarys Gerai Taip

Super!!!Kadangi ten nuejas jauciuosi savas. Nuostabi parduotuve jaunimui. Geras stilius, o kaina lyginant su visa rinka nera baisiai didele. Aisku ne Aprangos galerija, bet tikrai gera parduotuve. Cha cha

Nebloga parduotuvė. Kaip ir visi beveik čia minėjo- gan gražus apatinis trikotažas, pižamų rojus Šypsena papuošalai anksčiau kažkaip ten būdavo dar faini, dabar apytuštis stendas- nieko gero nebeliko… Yra gražių aksesuarų- pirštinių, šalikėlių įvairių.

joa, pritariu, kad apatiniu ir pizamu rojus. Tikrai turiu kelis rubus is ten, tai nesiskundziu Šypsena na, kojiniu galima labaj mielu surasti ir butu lb faina dovana. Gerai

faina parduotuvyte… Gerai tik trikotaziniu drabuzeliu kokybe prastoka…nors turiu tik kelis drabuzelius is ten bet va sortukai tai super, bet maikute tai vos ne vienkartine… Kanda o apatinis trikotazas tai super…mielas ir toks linksmas… Flirtas

Na šitas man dalykas irgi užkliuvo ;D. Jo jau tiek ten Apakęs. Gražios pažiūrėt, bet nešiot tokių neįmanoma Ne (bent man nelabai įsivaizduojama). O kalbant apie kokybę, tai vieną lb gražią mačiau liemenėlę, bet ji jau salėj kabėdama buvo apsiburbuliavus Nežinau

oo, tai pigu. Tik kaip supratau iš daugelio komentarų, tai kokybė atitinka kainą. Nors ir taip nepirkčiau dėl tų paralonų Nekaltas

[quote]akseksuarai ten patys paciausi Myliu

Tik idomu kodėl kaina eurais ir litais tokia skirtinga?? Nekaltas
Atkreipkit dėmesį. Jei bent kiek nusimanot valiutų kursuose skirtumą pastebėsit… :>
… ne litu ir ne dviem …

ten grazus apatiniaj (man su snupikajs labiausiaj patikoNiam niam,kojines ir tasesTūsas

Kiek teko uzsukti, niekuo labai nesusizavejau. apatiniai ir tie tik akiai paganyt. tiesa, buvau nusipirkus striuke is Seppalos, bet ir ta nesiau grazint del blogai susiutos siules. namie pastebejau, kad metasi kloste ant nugarosNežinau

visai nieko…apsilankau…Nekaltas

jo, man irgi labai liuks. pati turiu is ten keleta drabuzeliu. bet kainos ganetinai nemazos. ir ypac kojiniuJuokiasi fu. bet siaip mielai.