"Seppala"

jau apatinis trikotazas,naktinukai,pizamos ir kojinytes tai tikrai nuostabus.rodos visus juos is parduotuves issinesciau. O is virsutiniu rubu,turiu tik vienas klasikines,juodas kelnes,kol kas esu jomis ir ju kokybe labai patenkinta. O siaip "Seppaloje" pliusas,kad yra labai didesniu,nei S dydziu.

Man ten buna problematishka S dydi rasti.Turiu ish shios parduotuves smagius baltus baltinukus.

kartais ten yra tikrai labai gražių drabužių, o apatinis trikotažas tai išvis dieviškasGerai turiu kelias palaidinukes iš ten, na bent kol kas kokybe tikrai nesiskundžiu

vo te tai mana parduotuve Apkabinimas
jei ne is padivaskes perku tai is te Širdis
faini rubai, fainas apatinis trikotazas, faina viskas te.
nors pastaruoju metu kazkas ne taip darytis pradeda te, bet manau acistatys. Laimingas

man Seppaloj labiausiai patinka apatinis trikotazas ir bizuterija-vis kazkas kitokio nei visurGeraiTaip

Mažos kainos?Mažos kainos?!
Žinoma, rūbų labai mielų yra, o ypač apatinio trikotažo, na bet už mini džinsinį sijoną aš tikrai virš 60LT negalėčiau sumokėt…dar mačiau labai gražų plaukų segtuką, tokį paprastą, na bet už jį 10LT…jau per daug, tikraiNekaltasPavargęsKvankt?

Tai ne tik “Flagmane” yra juk.
Drabužiai labai gražūs, labai patinka, apatinis trikotažas išvis nuostabus, tik gaila, kad kainos gana aukštos Nekaltas Man ten šiek tiek per brangu Šypsena

jei vienu zodziu, tai nekokybeBlogai

o kas tavo manymu pvz kokybe?Nekaltas

o kiek ten kainuoja apatinis trikotažas?
mačiau, kad visai gražių rūbelių yra, bet į kainas neatkreipiau dėmėsio. Ir dar… kiek mačiau, tai į visas liemenėles labai daug paralono prikišta, kas man nelabai patiko.
Viršutinių drabužių irgi yra visai nieko, ypač vasarinių - maikutės, švarkeliai etc. Ir bižuterijos gražios būna.
Kaip kokybė tai nežinau, nes neturiu nė vieno drabužio iš ten.

kol sios parduotuves nebuvo ant LT pasitaikius progai buti Estijoje, visada uzsukdavau i Stockmana ir ten nusipirkdavau apatinio trikotazo, taciau kokybe neitin gera, na po keliu plovimu…pasikeite spalva, medziaga nuejo burbuliukais, taciau atsiradus LT uzsuku akytes pasiganytiŠypsenavisai nieko 2 poras naktinuku nusipirkauDrovus

man ten apatinis labai fainas ir zaismingas, dovanoms ant prikolo labai tinka pirkti, nors kokybe tai turbut nelabai gera…nors pati neturiu, bet jauciu, kad neka geriau nei UT, o kaina tai tikrai didesne…Nekaltas

galiu pateikti žiauriai primityvų pavyzdį: megztuko sudėtyje turėtų būti bent 51 proc. vilnos Šypsena

[quote] o kas tavo manymu pvz kokybe?
[/quote]

kokybe,tai pvz kai isplovus juoda drabuzy nepasidaro pilkas Cha cha seppaloj kokybe tai tikrai prastoka , sijona nusipirkau,tai ta pacia diena siulas isiro , ir skyle pasidare , o po skalbimo labai nubluko (sijonas) Šypsena

nu shiaip nieko ta sepalaŠypsena galima rasti drabuzheliu grazhiu bet lb juokiausi kai parashej jog i H&M panasi parduotuve Cha chaDD nu ne velnio Cha chaDŠypsena)

Man patinka…nežinau čia dėl kokybės skundės kažkas…aš nusiskundimų kol kas neturiu…yra ir juokingų ten drabužių bet tikrai nepalyginsi su “Terranova” Cha cha

Paralono tai tikrai nepagailėjo Cha cha Na o maikučių tai tikrai labai gražių ten daug…

turiu nemazai drabuziu ir aksesuaru is Seppälä taciau ju kokybe neblizga. Draugas nusipirko pirstines pries kelis menesius- gana grazios, taciau pamusalas jau pradeda irti. kainos tikrai ten nemazos, tai galetu ir atitinkama kokybe suteikti Mirkt

Man tai labai patinka seppala. Nemažai tikrai originaliu drabuziu bei aksesuaru yra. Gerai

pritariu daugumai, apatinis trikotazas ir grazus ir lb kkybiskasGerai
drauziai tokie…visai nieko.
aj papuosalaj grazus tenGirtas