seniai seniai


seniai seniai

kadett Gerai sehas?

Čia gal pas šituos spidometras elektrinis, t.y. greitį rodo ekrane? Pamenu draugas tokį turėjau tai spidometras buvo toks gan nemažas ekranas, ir didelėm skaitmenim greitį rodydavo Apakęs

teko jaunysteje gsi 16v pamaigyt, atrode , kad geriau valinancio aparato ir negali buti Ufff Cha cha

taip 2l seh stock 96kw, burtu gaves jei gerai pamenu droztas smagratis plius chip’as ismetimas, filtriukas, galva lyg paspausta… taip elektris speedikas skaiciukai ekrane

2006m tai keturi metai atgal Šypsena mano jei neklystu 5ar 6 masina buvo o man tik 18 tada dar buvo Šypsena vejavaikis buvau Be be be ko gero mieste ir greicio rekorda pastates su situ esu kai proto ne daug tai 14h dienos nuo varniu tylto link kliniku tilto 187km/h spidometra dasukau Cha cha

Pavargęs 187

Gerai,ijungus degima, spydas uzsidegdavo su greicio skale 288km/h,visi galvodavo, kad tiek ir valina Vau! Cha cha

zinau blogas buvau Drovus o nusove mieste ant 167km/h yra tai galvojau liksiu be teisiu nes pusantru metu teises turejau ir i Savanoriu kalna ~1h nakties V8 audi pasigavau ir davem drago… anas kirto per stabdzius kai pamirksejo is priesais ir per istiesine zemyn move… as tik sustot spejau prie mentu… ateina sako zinai kiek vaziavai sakau jo 65-70 Cha cha parode radara sako eik i masina Cha cha bet viskas gerai kas gerai baigiasi… paskui teko labai grauztis, kad netepiau ir zemyn nes paskutinius iki algos turetus 200lt teko atiduot…

Tai dar gerai kad mentai pasitaikė žmogiški. Už tokius greičius aš ir 400 atiduočiau, vis geriau nei be teisių likti Juokiasi

youtube.com/watch?v=VAYwg5A64SAtik apsukos buvo kreive grazesne pas mane Šypsena

NatalijE buvo ne labai zmogiski, prireike pazadint nakti broli, kad duot draugo numeri paskui drauga kurio tevas dirba VPK draugo pazadinus Pokalbis tik tada pasikreipe tinkama linkme kai vardai ir pavardes prasidejo… is pradziu norejo puse sumos nes pasake, kad gresia teisiu atemimas ir nuo 1000 iki 1500lt tai sako 500lt sakau ne neturiu tiek nes piniginej is vis 50lt buvo kiti xatoj Cha cha tai sakau 200lt duodu o jei ne skambinu tada dar kart ir teks paleist taip as ten susirokuosiu… tai priimtas draugiskas sprendimas buvo 200lt ir lauke kol atvesiu nes nuo ten kur sustabde gal 1.5km gyvenu Šypsena

Visus ant kojų nakti pakelei kad tik baudos išvengt Juokiasi Ech teko ir man ne kartą policininkam sumokėti Apkabinimas