seniai salin is kelio

seniai salin is kelio

ka manot apie vairuotojus, kuriems virs 60 ir mietse jie vazineja su moskviciais, ir i mietsa isvaziuoja 2 kartus per metus. ar nereiktu tokiems "vairuotojams" nuo kokiu 55-60metu atimti vairuotoju pazymejimus ir neleisti vazineti po miesta?

nu nzn,mano diedukas 70 m ir vazineja,po miesta Cha cha o ka jau kas nors…

nu zinai senei prasatai mato ir gali sukelt avarine siuacija ar pan. bet visi nori vazinet Šypsena

jei mano valia butu tai tikrai tokiem nuo 60m reiketu atimt vairuotojo pazymejimus.

tai as nekalbu taip kategoriskai 100%, bet didzioji dauguma seniu taip vaziuoja, kad oj oj oj. nei jie moka is ziedo isvaziuoti, kai ilys i antra juosta ir bruzina ant 40, lenkt ju net nebandyk nes nesuprasi kuria eile vaziuoja, pradedi lenkti, tai metasi i pirma, jau atrodo antroje eileje atsilaisvino kelias, pradedi vaziuoti, o pensija vel sast i antra. vienu zodziu vazokai jie neklausk. as tai is tokiu tikrai teise atimciau. gal tik vienetams palikciau.

90% tu dieduku vazineja smakra ant vairo padeje, mato tik tai kas po nosim, o i veidrodeli pasiziuri tik kai reik i save paziuret, tai nieko nuostabaus, kad jiems reik teises atimt. man toki su motu baisu net lenk, o vdrug sugalvos kur pasukt neapsidaires…Baisu

man dedukai netrukdo, tokiu motomanu dar nesutikau. eik pas autobanginius ir ju paklausk ka daryti kad dedukai netrukdytu. Ignoruoju

nu jau geriau diedukai nei mergo uzh vajro. ant dieduku ne taip pyxti, nors as jau ir ant miargu priprates nepykt Mirkt

VA LABIAUISIAI nervina tai idiotai kurie neduoda tarp eiliu vaziuot ir staigiai metosi i salis. Vaziavau uzvakar pro spaudos rumus ir kazhkox dalbajjobas paliko siaura tarpeli iki salia stovincios tachkos, na apvaziuoju ji ish kitos puses, tai tas staigiai metasi i ta puse kur as vaziuoju, bando pavaidinti kietuoli, nepraleist, gerai kad vos spejau pravaziuoti ji, tuo momentu norejau apsisukt ir nuskint jam veidrodeli ar dar ka nors…

Xuzhe 4em baba, botanik, dushman netu !

reiktu kiaurom bobom atimt teises!

mane irgi uzpisa tie senukai bet vistiek reikia bijoti motoroleriu tie dar baisiau
JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

Manau cia tau geriau teises nx atimiti, o siaip pati sene busi, nespesi pastebet…

Jei jie vaziuoja pagal taisykles, tai tegul ir vaziuoja ir tai yra net gerai, ir manau tarp ju teisingai vaziuojanciu vairuotioju butu didesnis procenta,negu tarp 18+ metu golfistu.

jau kalbejom ta tema , ir nieko cia nepakeisi kam bereikalo foruma tersht
Rakinu