Senatvė

Senatvė

Ir ka gi Jūs mielieji darytumėte tokioje situacijoje: šunelis - kambarinis dvorterjeras - jau metuose (13 ar 14), pusaklis, puskurtis, nelabai ką užuodžiantis… Nu senas jau labai… Dantų trūksta… Nustebęs Bet šeimininkų labai mylimas, prižiūrimas… Maistas taikomas atitinkamas. Šiaip jokių susirgimų nėra… Bet veterinorius siūlo migdyti… tipo, nekankinti (ir žada, kad daugiau pusmečio netemps). Į tą šunį pažiūrėjus man neatrodo, kad jis kankinasi - yra linksmas ir judrus - kiek leidžia senatvė…
Taigi, klausytis veterinoriaus ar širdies balso, ką?

Shirdies balsoTaip

Jei suo akivaizdziai nesikankina,jokiu migdymuNeNe

Tai gal jis bėgiodamas numirs,kam jį migdyti.Jei jis gerai jaučiasi jokio skirtumo kiek jam dar duoda Mirkt

Bl, ta veterinara uzmigdyt- pats turbut ne pirmos jaunystes, irgi musiet ne fontanai likoMirkt.

siaip jei suo judrus ir linksmas (kiek metai leidzia) tai nesuprantu kam ji migdyt.
man idomu kodel veterinaras nusprende kad reikia migdyt.

Lengviausias budas - migdyti Nustebęs Bet man atrodo, kad geriau palaukti Šypsena Jei suo nesikankina, kam to reikia???

Nu dar cia??? Prie ko cia tas migdymas? Suo laimingas ir viskas, juk jis nesikankina, o yra laimingas su savo seima… MigdymuiBlogai

Nu va, mano irgi tokia nuomonė. Gana dažnai tenka su tuo šunim pabendraut, man jis tik truputį juokingas - kai atbėga pasidžiaugt ir sustabdyt nespėja - tik trink į kojas… Nu valgo tik košeles… bet šiaip jokių vėžinių susirgimų Gerai
Va, dabar atspausdinsiu Jūsų pasisakymus ir nunešiu šeimininkei. Ji, kai sužinojo, kad aš čia paplepu, labai prašė paklausti Jūsų nuomonės. O tas vet. gydytojas yra "devintas vanduo nuo kisieliausi" giminė tai šeimininkei ir pats turi dabar jaunų šuniukų vadą… Įtariu, kad nori vieną įpiršt ir to seno šuns šeimininkei Blogai

As ir manau togul gyvena jau kiek skirta!Taip

Priklauso nuo šuns. Pavyzdžiui, mano draugo taksiukė taip nuseno, kad visiškai nesiorientuodavo: vaikšto po kambarį pirmyn-atgal-pirmyn-atgal, neduokdie pataikys į kokį kampą - stovi valandą ir niekur neina. Išeidavo pasivaikščiot, tai reikėdavo eiti ieškoti. Vienąkart išėjo ir nebegrįžo…

Šiuo atveju kiek kitaip. Jei matot, kad senatvė pačiam šuniui nesukelia kančių ir problemų, tegul gyvena.

Jokiu budu negalima migdyti ,jei suo dar pakankamai gerai jauciasi.Gal tas suo ne pusmeti o ir metus ar daugiau isgyvensTaipMano tevu kiemsargiukas isgyveno 17 metu.O uzmigdyti tik krastutiniu atveju jei jau labai blogai ir suo kankinasi.

Ale tie veterinoriai labai jau skuba sunis migdytiLiūdna

Išėjo vieną kart ir negrįžo Aš nekaltas tai kaip aklą taksą paleisdavo? Nesamonė kažkokia Piktas

Seimininkai parodo, kaip jiems tas suo rupi Piktas

Nu taip ir paleisdavo. Jie ten didziuli kiema turi, tai tas suo visa gyvenima i ta kiema ispedindavo, pavaiksciodavo, reikalus atlikdavo ir grizdavo.

Shiaip tai ash ishvis ne suprantu kam reikejo klaust, to veterinaro nuomones?Piktas Mano Kerkai dabar 12,5 metu, nu neshokineja jinai dabar jau kaip jauna ozhkyte, nu akytes asharoja, nu ausytes trupuchiuka dazhniau reikia valyti, lauke jau tiek ilgai nenori buti, ir t.t., tai ka, jeigu man veterinaras pasakys, kad ja reikia migdyti, ash ka turiu jo klausytis???Ignore

esu meciusi kaip migdo suni.ir ta suni kur tu turi reikia migdyti delto kad jis senas ir kencia bet vistiek nenori pasijusti nereikalingas.zinau kad bus sunku bet reikia.Liūdna

Deja, tai ne mano šuo… Būtų mano, tai gautų veterinorius į galvą už tokius pasiūlymus (+ giminaitis). Nes mano nuomone, jei jis šiaip sveikas turi gyventi!

P.S. Šeimininkei vakar nunešiau Jūsų pasisakymus, tai net apsiverkė moteriškė… Šuo gyvens, tiek kiek lemta… (na nebent kokia baisi liga užpultų) Labas