sena kiaule


sena kiaule

draugeliui is pozemines aiksteles nuo senos slyvos 523i kurios verte kokie 1,5euru nukarosino lempas priekines Juokiasi gandraliskes pozeminej… pzdc nx Cha cha sake lempu komplektas simtas euru lietuvoj~, dar stikla ismuso kad kapota atsidarytu Cha cha

kur cia slyvos fl po 1.5k eur? Nekaltas ar cia ne FL,jei ne fl,tai 2vnt leNpu 100lt

sena slyva gi sakau,ne FL, sake praskambino puse autopliuso pigiausias rado kaime 300lt rodos~

jei FL lempų kaina tikrai ne 100eu

moldingai dazyti,inkstai FL,maniau fl.

cia nuotrauka feikas Šypsena

Rafi>davai man nepasakok,kiek kas kain0jE slivai? Cha cha forumai.bmw-klubas.lt/viewtopic.php?f=21&t=134153

galiu savo žibintus parduot Gerai

auto.plius.lt/skelbimai/honda-cx-cioperiai-3997509.html

dr002 ne as ieskojau, praita karta irgi gincyjomes del draugelio e38 variklio keitimo, kai jis buvo mokejas 3k~ uz motora + servise keitimas, karterio virinimas dar kazkas viso gavosi 5k, buvo saskaitos ir t.t. Cha chadel sito varianto irgi ne as ieskojau, tiesiog draugelis mano padejo kitam mano draugeliui, o tas kuris padejo, pats varo masinas is danijos kartas nuo karto, nu nu nera tame reikale cainikas… aisku forumuose neieskojo, taip per skelbimus praejo ir skambinejo… sake sunku rasti tipo.

autotrader.co.uk/classified/advert/201411128919669/sort/def ault/usedbikes/make/triumph/model/bonneville/postcode/tr114hs/quicksea rch/true/page/8/radius/1500?logcode=p

draugelis gal pusmeti garaze laike tas senas faras,niekam ju nereikia Cha cha

kiek dabar dezes keitimas±

nezinau ar dezes keitimas ir sankabos keitimas ziurint i kaina skiriasi smarkiai,bet uz sankabos keitima mokejau 200lt,bet cia pas saviaka meistra

ai tiesa kaip tik buvau garaze pas draugeli mexanika. Stovi troike e46 330d… Keicia deze antra karta Cha cha sake pirma karta is sroto imete deze po 3 men vel parejo Cha cha dabar vel sake praskambino puse lietuvos niekas neturi dezes ant 330d… surado viena siauliuose 1700lt deze + garantiju jokiu kad gera… nu nx sake Juokiasi

o tai E46 dėžė kitokia bus, netinka nuo slyvos?

tinka aisku

kodai skiriasi Nekaltas nors touringui jau kodai tie patys…bbi zino…reik atidziau ziuret

rafli kiek pas jus zuvedru mieste dezes nuemimas/ uzdejimas, nes 200lt kazkaip jau itartinai skamba Cha cha