Seksas, Meilė ir Hipiai

apsimesiu kad skaiciauNekaltas

ghm… Laimingas Neskaiciau AngelasDrovus

malonu girdeti Cha cha

kas neskajte(ir buwo tinginukaiNekaltas) galiu pasakyti kad chia yra pasakojimas (galima tep pavadint) apie “Seksualine reovoliucija” Drovus

Akataw. Teengioo tiek skajteet. Cha cha

mhm…Nekaltas

Padekokim hipiams uz Laisva Meile Šypsena

kiek supratau tej net puse kas cia prashe visko neperskajte?

As tai perskaiciau… Antra karta, beje Juokiasi Pirma karta skaiciau hippie.group.lt

Tingiu skaityt…pirmas zodis sexas jei gerai pamenu o toliau bbz Laimingas

Lankomes tose paciose psl. kiek mataw Labas Juokiasi

Plagijuoti nelbai grazu, bet ka jau padarysi Liežuvis O siaip smagu, kai atsiranda bendraminciu Mirkt

man irgi smagu Laimingas Gėlė

Įterpsiu ir aš savo trigrašį.

Įdomus straipsnelis, visą perskaičiau, bet turiu pasakyti ir keletą tokio laukinio dulkinimosi trūkumų. Visų pirma, mano nuomone, seksas turi būti tarp tikrai vienas kitą mylinčių žmonių, tada tai bus mylėjimasis, o ne dulkinimasis. Vat tuo šie žodžiai ir skiriasi.

Negaliu neigti, pačiam yra tekę dulkintis (ne mylėtis, o dulkintis) ir buvo gerai, bet kokia iš to nauda, mielieji? Tik ta, kad galėjau kokią bacilą pasigauti ir, matyt, įskaudinau ne vieną ir ne dvi merginas tokiu laisvu savo elgesiu. Aš manau, kad yra tam tikros asmeninės moralinės normos, kurios turėtų neleisti keisti partnerių nekreipiant dėmesio į jų jausmus.

Man asmeniškai nebereikia vienadienio sekso, grupinių ir kitų, kaip hipiai sako "įprastų dalykų". Man užtenka šalia mylimo žmogaus - o tai teikia žymiai didesnį malonumą nei visos orgijos su vos pažįstamais arba išvis nepažįstamais žmonėmis.

Ačiū už eterį.

Perskajciau ir susimasciau… Nustebęs tikraj tu tejsus. Tūsas