Sekanti ekskursija Vilniuje

Sekanti ekskursija Vilniuje

Į operos ir baleto teatrą. Noriu į baleto spektaklį…Tai, tauta, po čiom bilietai, kur rast repertuarą? ???Nuorodikę gal kokią Drovus

Repertuaras - opera.lt

Dėkui, kaip paprasta ir patogu, jau užsisakiau internetu bilietus į “Spragtuką”…Na, į “Gulbių ežerą”,matyt, netemps kišenė, o be to naujųjų metų išvakarėse, tai vakarinės suknios reikia Apakęs Apakęs

jooooo … cia jau su naktinukais neprasisuksi Mirkt

kad girdejau, salia kauno yra gulbiu marios. uz dyka. su gaisrininku pasirodymais

As irgi noriu i spektaklis… Manes niekas neveza i spektaklis… Žliumbia Žliumbia Žliumbia

Nekaltas gal galėtumei smulkiau papasakot kur būtent Drovus

matiau per tv anonsa, kap atvazuoj gaisrinykai gulbiu is ledo vaduot. tik kazkaip neinsidemejau kitu pasirodymu datos

kaip taip? tigi per TV reklamas sako - kai nieks nevez, EZIS vez Cha cha

pati pagalvok, kaip ten atrodytum visa apsizliumbusi. taigi koshmaras kazkoks Baisu

Teisybė, gulbes vaduoja čia prišalusias…o kartą tai gulbys į įmonės teritoriją atskrido ir niekaip nenorėjo išskrist, mat seniau visus 8 blokus kai leisdavo, tai ežeras neužšaldavo Ne

jo, veza. tik kojikes trumpos, tai veza letai

Nesijaudink- nesmatys- nenaudoju makijazo…

makaronu nekabink, nuo zliumbimo akys raudonos. O i teatra be makijazo - Baisu ???

Nu tai aš gi užsišpakliuosiu raukšles papilvėj… Nekaltas Nekaltas Nekaltas

zuike, tau toli atvažiuot, o man tai niex**i dielat, sumanau-į Vilnių, sumanau-į Kauną…mano strateginė padėtis gera Gerai Gerai GeraiSkaityk, kad gyvenu ten, kur noriu Gerai