SE K750i flashinimas

gal kas nors ir mane galetu pamokyti kaip perrasinet softa ant w800i? arba gal tada gal kas turi nukrekinta davinci 13.7?

Tai kur jus zmones cia gyvu yra ???

Softa persirasiau nors ir buvo pas mane R1BD001 tai isirasiau k750 tokia pacia bet korta vistiek neveike ir daba isirasiau w800. vistiek neveikia.Isirasiau ir R1CA021 versija irgi neveikia… Kokiu turit pasiulimu ? meistras ?

Ir noriu suzinot kaip pasidaryt kad radija grotu be laido?

Softa persirasiau nors ir buvo pas mane R1BD001 tai isirasiau k750 tokia pacia bet korta vistiek neveike ir daba isirasiau w800. vistiek neveikia.Isirasiau ir R1CA021 versija irgi neveikia… Kokiu turit pasiulimu ? meistras ?

Ir noriu suzinot kaip pasidaryt kad radija grotu be laido?

bandei informacijos uzsienio puslapiuose ieskot?

nu kad su tuo davinci versija tik senus softus isirašyti galima ir ne biški senus bet labai senus taip kad iš jo jokios naudos

kad radija grotu be laido yra visokie patchai
ir kievienam dalykui atskiri yra ir kad fotikas but be garso ir kad mirksetus kas puse minutes fotiko blygste kaip priminimas kai buna gauta zinutė ir nepažiūrėta arba kai prasleistas sakmbutis
ir nu ne mazai dar viskokiu yra tik reikia kad tu pachu versijos butu vienodos su telefone esancia softo versija

nu tai jo as cia kiek temoi perskaiciau tai supratau. bet man kitko nereikia.Butu idomu tik radija pasidaryt bet kaip ta padaryt ?

Informacijos kituose puslapiuose ieskojau bet nieki neradau.

nu tai jo as cia kiek temoi perskaiciau tai supratau. bet man kitko nereikia.Butu idomu tik radija pasidaryt bet kaip ta padaryt ?

Informacijos kituose puslapiuose ieskojau bet nieki neradau.

kam reikia kad be laido grotu, juk nieko nepagausi be jo Šypsena

Gal kas turit kokiu geru linku su ivairiais patchais ir tt.Šypsena

mane tai siek tiek domintu meniu ikonosŠypsena

Visi pachai http://www.topsony.com/foro/local_links.php?catid=27

Irasinejau su Gflash. viskas for free. Vakar buvau isirases gal 6 versijas. tam tarpe ir w800 kuri biski strigo. Tai daba susivares R1CA021

jeigu isejo biski pasitiuninguot biski telefona naudpjant CID36, tai reiskias toks ir yra pas mane telefe?Liežuvis cia biski Kvankt? durns klausimas. kas butu, jei nebutu vienodas CID’as?

kas zinot is kur parsisiusti usb flasha, kad pajungus telefona jis nesikratu? tik www.topsony.com nesiulykit

o kodel blogai kad kraunasi ???

telefonui softa perpust reik, o be to flasho telefono nepajungsi su phoneXS

Nu as wistiek nelabai supratau kodel tau reikia kad mobas nesikrautu, jog irasinejant softa taj jokios reiksmes neturiŠypsena

jo butent ir flashink per gflash