SE K750i flashinimas

o jei ant k750 virseli walkman’o uzdeciau tai jau prilygtu? Nekaltas viduriai tai ir taip vienodi…

nu del w800i ir tu pigesniu tai nesigincinu, bet del kitu gal ir pasigincyceu

neziurek kas isijungia suspaudyk viska kaip reikia ir zinoma su vairalasde ir zvigzdute

tai galima ir i k750 garsas susideti nuo W800 nuo W810 ir nuo W900 veikia…
nuop tu draiveriu kokybe nesiskiria per daug pagrinde garsumas ir nustatymai
kaip jau ten sureguliuota tiap ir groja…

turi galvoje K750 geresnis ???

padekit man as turiu 750 bet nerandu niekur softo gal zinor kur rasti?

nuo pradzios visa tema perskaityk

Gal kas netycia turi w800i accoustic ir kitus folderius? Mirkt

Jei taip, tai imeskite i rapidshare.com ir numeskite linka’a Mirkt

se d750i be lt kalbos, ir dar veliau iskilo problema. is pradziu galvojau nest i taisykla kad perpustu w800i sw, todel kad neradau sw su lt kalba. veliau gerai paieskojaes radau viena: W800i_R1K001_EMEA1_EN_PL_LV_LT_RU_UK.DVT . gal kas zinot, ar sitoj softo versijoj sumazintas garsas?
P.S. flashint nenoriu

kas zinot is kur gaut davinci v13.7?

nieko su juo nesigauna nebent sena softa kisti
o su nauju raso kad eroras softo faile yra ir ragai

tai man naujo softo ir nereikia, nes yra ant nauju softu tokia problema “white screen of death”, tai su walkman grotuvu nesamone daros, jei daug muzono ikedinejiPavargęs

parasyk meila i privata, atsiusiuLabas

kaip man zinot koks mano cid?

r1db001 emea 1
cda102338

content version
pa19

SW VERSION R1k

ar norint tik pakeist ikonas reikalingas didelis darbas?

jei emea_1 tai cid 39. kaip man padaryti, kad prijungus usb kabeli telefonas neisijunktu?

o tas cid 39 cia ne kas?

tiesa… kokio softto reikia ikonoms pakeist?

cid49 yra blogai, o cid39 - gerai. flasho reik, tik nezinau kokio

tai man tie, kur CID36 gali pakenkt telefui?

[quote]tas cid 39 cia ne kas?

tiesa… kokio softto reikia ikonoms pakeist?
[/quote]

Far Manager ir SEFP plugino jam

Nu perskaiciau visa tema bet nelabai ka supratau.Parasiau COL5LER’iui bet turbut jo dabar nera tai neatraso.pas mane problema tokia.Irasytas R1DB001 softas ir neveikia atminties kortele.Turbut skaitet tema.pasidaro baltas akranas ir pradeda mirkset.tai va noreciau isirasyt senesne versija.labiausiai tiktu turbut R1CA021 pagal skaitimus ten del garso problemu ir visa kita.Bet neturiu zalio supratimo kaip ja isirasyt.Ir su svarbiausia su kokia programa tai padaryti? Niekada to nedariau tai uztat ir klausiu.manau butu sauniausia jai jau kuris nors is jusu bandes ir dares toki dalyka parasytumet man i skypa (nick gytofcas) Budesiu prie jo visa vakara ir rytoi visa diena lauksiu.nes tikrai beda noreciau isispresti.Dekui uz demesi. Šypsena