Scorpio


Scorpio

man tai zeba kainos ir komforto santykis

Mano nuomone apie scorpus irgi Gerai. Komfortas, erdvumas, patikimumas ir aisku kaina. Nors kodel ju tokios kainos tai taip ir lieka man neaisku…

todel kad galas slykstus Šypsena visad kai vaziuoju is paskos tokio sedevro pasitycioju Šypsena

aplenk kita karta… negrazu juoktis is invalido

Fea, varliaakis…

Tai jum turbut golfII ar kokia ceske labai graziai atrodo? Nekaltas

man tai kaip tik sito scorpo priekis nepatinka, o subinyte visai nieko… Cha cha

labai labai labai negrazhi mashina Ne Blogai galas siaubingas ir visishkai nesiderina prie siaubingo prieko Ne derinasi tik negrazhumu Baisu

tokio Cayenn3 post’o ir tikejausi. TaipJeigu tau sitas scorpas negrazus tai ka tada apie tavo mylima italiska lancia thesis kalbet… Juokiasi

galas kaip tik įdomus, va priekis tai niochen Nustebęs

jis ne tik is isores baisuoklis, bet ir viduj toks pat

Gianni, o ka as turiu rashyt? rashau savo nuomone… atsimenu dar kai pirma karta pamaciau sita pries 3-4 metus Vilniuj tai pirma mintis buvo “omg kas cia per xujnia ant ratu?” Juokiasi ir beje as neesu Lanciju dizaino fanas jei ka Mirkt

Nuciulptasiknis, apie prieki tai susilaikysiu nuo komentaru.

bulku ir golfu fanai susirinko Juokiasi

man jo sikna yra ciotka. Bet du sloinikai is priekio… Cha cha

Jo visokiu gopvagenu vadylos apie grozi daug supranta… Salonas matot jiem scorpo prastas Apakęs Juokiasi

man tai kaip tik dizainas super, ne tai kad labai kazkas ipatingo, bet vis ne kokie A4 ar BMW5, standartine pilkos mases stilius su skirtingais gamyklos zenkliukais

gianni> o kas ten viduj taip gero? Desovke konkreti. Gal normalioj masinoj neesi sedejes? Dirbu kitam mieste, tai kas antra savaite vazinejam pasikeisdami. Pas kolega toks scorpio… Vienintelis geras dalykas, tai kad jame vietos daug, o daugiau tai geriau patylesiu. Zodziu slykstukas.

pas ta tavo kolega salonas desovke Cha cha pas kitus yra puikus Gerai