Schandler


Schandler

Laba vakara. Atradau elektrine orkaite firmos SCHANDLER. Gal kas ka zinot apie sita firma? Atrodo visai kokybiskas daiktas, bet nesinori pirkti neaisku ko. Dar ziurinejau beko firmos orkaite ir kaitlente. Paskaicius internete visi baisiai peikia beko, beda ta, kad kaitlente tinkamiausia buvo pagal isvaizda.

perki nauja ar naudota?

Nauja

Visam komplektui nesinoretu skirti daugiau 450e. Esu radus dujini pavirsiu beko hisg 64222s uz 140e ir orkaite beko bie24301b uz 160e. Kaina labai gera, bet orkaites varianta atmeciau, kaitlente patinka del dizaino. Sita schandler orkaite atrodo kokybiskesne, tik firma niekad negirdeta. Jos kaina 200 ar 220.

Panasu i GermAsian branda.

xujaviausia, kai uz mazai Pinigai norima dar derint dizainus Nekaltasp.s. shiwa priviet Apkabinimas Cha cha

Kai perki pigiausią, tai kam tau domėtis kiek tas daiktas geras yra? Bele gražus ir imk. Ar tau atrodo būna be priežasties pigūs daiktai?

as pasiimiau naudota procheff, ebejuje aukciojone uz 6 eurus… metai laiko jau… nesigailiu

Priviet welniau. Šypsena Nesinori nederint,kai viskas nauja. O pagal mano gaminimo tempus nenoriu milijonu kisti i sita reikala.

o cia kartais ne koks ‘‘gaminys’’ is tu pardziu kur stumdo su transportavimo defektais? Nekaltas

Toks, toks. Šypsena

Apie tas pardes. Apsukau sian Jonavos g Kaune rata apie tas firmas, tai baisiau negu baisu. Kainos neaisku is kur o pasideja po pora modeliu taukais nutaskytu. Cha cha

jeigu toks, tai jami ir nesuki galvos, tose pardese daznai keistu pavadinimu, bet kokybisku dalyku buna Taip

Man jis nepalyginamai kokybiskesnis pasirode nei beko tas. Tik internete nieko nesigavo atkasti, apart to, kad kazkokia parduotuve panevezyje prekiauja schandler technika. Dar yra internetinis puslapis, tai daug prikepe jie buitines technikos.

tai cia bus atvezta ir kokios vokietijos, prancuzijos, belgijos ir pan. sandeliu, kokio nors vietines reiksmes ‘‘gamintojo’’