SAVIVALE!

juokingiausia vieta,tai reikalavimas paaiskinimo…uz ka banas?..kartoju 20syki…banga.lt/lt/2club.club_f_reviews/241.976675.1…-=%2 82402407802 uz pajuoka is nariu,jei tu manai,kad nemoku skaityt tarp eiluciu,tai tada as keliu rankas Ufffleo>matai,tu is esmes nemoki net cia bendrauti laikantis padorumo,as pvz nesuvokiu,ko siekia tie arsieji kovotojai klavos cia?..manai ubagssas paskaites tavo posta eina i kamputi paverkit?

dr, tau viskas gerai? AS TAU DAR KARTA, 100TAJI KARTA RASAU, IR SI KART DIDZIOSIOM RAIDEM : NEEESU PASIUNTES NH NEI VIENO DALYVIO ASMENISKAI !!! ar tau Lietuviu kalba nesuprantama?

dr, gal paanalizuojam ?banga.lt/lt/2club.club_f_reviews/241.976675.1…-=%282402407 802kada ideta fotografija? kada gaunu bana? kur mano parasytas tekstas su keiksmazodziais? NH siuntinejimu ? tiesioginis zmogaus izeidimas? bet kuris kita sakinys, kuris pazeidzia AB taisykles, BITES plius taisykles? ar as neatsakiau zmogui i uzduota klausima? mano atsakymo leksikone yra netinkamu zodziu? IR GAL TU VIENA KART BAIK METYTIS tarp savo atsakymu Mirktnes pries tai kazkam bandei gydyt, kad banas man uz 8 komentara nuo virsaus temoje:banga.lt/lt/2club.club_f_reviews/241.977013.1…-=%283057412 485tai cia vapse nesuprantu kas ir prie ko. Taip, kad esi laisvas.

“tai tada as keliu rankas Ufff” kokias tu rankas keli… tu esi tusciazodziaujantis zmogus… tu nesilaikai savo zodzio.

droo → 10 metu berods cia uzsiregistraves esu. Ir jeigu kyla tokios temos, taip lynksniuojami asmenys reiskes jums vertetu daryt isvadas. Jei stumiama ant taves ir ubago gal malonekit pasitraukt ir kiti tegul moderuoja. Jei man duotu bana su trumpa zinute uz ka ir nuo ko - be problemu! Pats gi rasei kad pasitrauksi jei vakar nores 5 zmones. So what? Darykit visi isvadas ir tiek ziniu! Suprasciau jei alga uz tai gautumet tai butu del ko sakotis, o cia… Qurmis mane asmeniskai pasiuntes nx. Manau atsiras desimtys ir kitu.

as tau viena is pvz daviau,bet as jau matau,kad tau pyktis visai smegenine istaske Nežinaunu kokiu dar vaizdingu epitetu sugalvosi? Juokiasi

xxx, leonidas? Šypsena tiesiogiai nesiunciau man rodos taves nh, tik “svelniai” pasakiau, kad netarpininkausiu perkant masinos. dr, epitete tu epitete… tau ant tiek slabo pripazint klydus, kad netveri kailyje bandydamas issivartyt, dangstydamasis ir t.t. As tau dar karta sakau… 0 vietoje tokie zmones, jie nei garbes, nei kitu pagarbos neturi. Man ph, o tu darykis isvadas.

leo>as sakiau,kad tikri dalyviai senieji,o ne nevisprociai du,vienas siuo metu isimylejes i qrmi ir pats prekeivis/altruistas Juokiasi…altruistas irgi uzsiregines daugiau nei 10metu,jo senos temos irgi tokios ,kaip cia pasakius…is kokiu pats dabar kikena…ir ka?..pries keleta metu tikrai Leonidas niekam nekrito i akis ir buvo dalyvis Geraio kas paskui nutiko jam,tai tik tu pats gali atsakyti. Lyzt leonidui i rudaja…nejuokinga? Cha chaas nx nesiunciau,tik mandagiai atsisakiau Cha cha

droo -> manau jusu moderavimo deka pasikeite bendravimo stylius. Esu subaru klube, ten tokiu issireiskimu neleidziama, ten visi pagarbiai bendrauja pagrinde. Cia pastovus stumimai. As gal pajutau kai tas lektuvas buvo pirktas - is principo nieko tokio, kaip ir transporto priemone, bet kiek pavydo scenu, kiek pasaipos. Va tada moderai turi darbuotis kai stumimas prasideda. O jei tampa norma taip rasyti tai atitinkamai visi ir elgiasi Mirkt Todel ir rasau kad moderai darytu isvadas ar valdo situacija

Leo>tu man atsakyk dabar…Qrmi reikejo baninti uz jo bendravimo stiliu…kad ir prisimenant kaip taves nesiunte nx Cha cha…ar jis sventas dalyvis ir be reikalo uzbaninau?

leonardijau lektuvelini, jei veikloj, vienokioj ar kitokioj esi geriausias ir, nepabijociau teigt,per visa LT, manyciau, kad tai yra absoliuciai priesingai epitetams kaip ‘leva’, ‘murzina’, ‘pigu’ ir tt ir pan ar kaipkad daba bandai 'pasiept’tuo mane, nors pasiepi tik save eilini kart Cha cha tai yra realus gebejimas, realus daug darbo reikalaujantis darbelis, kas yra realiai vertinama realiu zmogu nuo kiemsargio iki profesoriaus Mirkt ir tai yra tik mano vienas is hobiu, o ne pragyvenimo pagrindinis saltinis Mirkt tavo gi atveju, tu kaip niolikinis teliukas ar blondinka pareini i ab savo tusciagarbiskuma pamaitint, nu taip deshovai deshovai, kad net musu jauni dalyviai mato tai ir juokias is taves ir tavo juokingu pagyru, daznai prasilenkianciu su teisybe Šypsena kad tau butu ramiau… esu daug daugiau pasiekes gyvenime, nei tamsta, tiek issimokslinimo prasme, tiek materialine galbut, tik niekad niekada viso tai neeskaluoju, nes tai absoliuciai nesusije su dalyvacijE ant ab, o ir absoliuciai jokio poreikio girtis niekad neturejau ir, manau, neturesiu Šypsena cia,zinai, matyt, vidines kulturos reikalai… vargu ar suprasi, nes jau ne kart nesuprates likai, bet cia nera privati erdve ir skaito daaaug zmogu, tad Ufff p.s galiu tik dar pasikartot,kad as taves nebaninau Ne Cha cha

dr, tau tiek protelis tenesa? Juokiasias TAU kaip nedasuteliui dar karta sakau, MANE REIKEJO BANINT NE VIENA NE DU IR NE TRIS KARTUS !!! Bet dabar, siuo konkreciu atveju banas yra is oro. Tau slabo pripazint, kodel, jau aiskinau auksciau.

as irgi jo nebaninau…nors bliamba…zinok dabar kas jis buvo tada,kai trolino…viena diena leo,kita diena xxx ir su pakeista lytim Nežinau Cha chaaltrustas>jo,tiek tenesa…kas dar gero? Cha chatiesa…radau tau prieglobsti gera Cha cha [banga.lt/lt/2club.welcome/465-=(984113911](http://www.banga.lt/lt/2club.welcome/465-=(984113911)

e, o tai bus reali drakia salia siauliu akropolio ar cia varysit kelis simtus postu su klavu karais juokingai, bet apie ta pati? Cha cha Cha cha Cha cha uzknisot ar ka,tiksliau, istisai kartojates, duokit ka nors naujo i intrigu pezalus Cha cha

ubagss, kokiu dar nauju intrigu duot, apsimyzeliui, kuris nesugeba klydes pripazint Juokiasi

visada sakiau,kad altrustas yr slykstukas Taip

droo -> aisku reikejo ta krota banint ir seniai ir gan periodiskai Cha cha GeraiTai jus, moderai, aiskinkites tarpusavyje, kas ka banina uz ka ir bent trumpai informuokit. Viskas - nebutu priekaistu. ubage -> nu malacius, nu! Juk rasau kad patys provokuojat ir daznai toleruojat panasu bendravima, kuris i jus ir atsisuka Mirkt

leo>nu bet gi jis sventasis dalyvis,taves nx nesiunte,bendravo mandagiai…uz ka? Juokiasi

leonardijau,parodyk pirstu/rastu kur, kada AS ka tau isprovokavau, kad leistum sau ant manes stumt? Šypsenaqrmis, nezinau…sugalvokit ka nors da Cha cha

ubagss, ziurek, sugalvojau Cha chable, as buciau dr002 vietoje tai: 1. pripazinciau klydus, kad 225/50r17 ir 275/30r19 ratu diametras skiriasi ir man nebutu pamoina pasakyt, taip Qrmi, buvai teisus. 2. sakyciau… ple, sorry… tikrai nenorejau palaikyt zmoniu, anksciau laiko persimovusiu vasariniais ratais ir tikrai neskatinu pazeidinet KET. 3. paaiskinciau kodel buvo istrinta Qrmio ideta foto su 50+ komentaru. 4. paaiskinciau, kodel po sios foto istrynimo uzdejau Qrmiui bana. 5. paaiskinciau, kodel buvo istrinta Qrmio “tema”, po to, kai praejo 1 ar 2 dienos ir tik po to, kai Qrmio klonas, Qrmis2 idejo dar viena foto su prasymu leist pasisakyt ir prasymu gaut atsakymus i savo klausimus, t.y. paaiskinimo del bano gavimo, kaip ir priklauso pagal Biteplius taisykles. 6. atsakyciau uz savo kalbas " pasisakius 5dalyviams uz" pasitraukciau is modero posto…ar mazu maziausiai iskelciau tema, apie saves palikima ar pasalinima is moderatoriu. dar kazko jau net nebepamenu Cha chaViskas… ar butu “aistru”, bereikalingu diksusiju, laiko gaisimo, del sudo, jei gerb. moderatorius turetu savigarbos ir turetu savo zodi? Cia dar bandoma kazka mano adresu sakyt… Juokiasi Juokiasi