SAVIVALE!

as jusu kolkas nekabinu, stebiu iki kur gali butent tu, qrmi, nueit pezalais Be be be as su savo draugeliu snekuosi Cha cha

^ as bent uz savo pezalus atsakau ir nera nei vieno pezalo, kurio negaleciau “apgint” ar patvirtint Be be be

neatsakai ir tikrai neatsakai Ne tiek dr’as, tiek as, tiek daugelis dalyviu tau yra sake visai ne karta, ka ir bando dr’as daba velpasakyti,kad tau kazkokie agresijos/didybes priepuoliai uzeina, vertini daugeli vietu per savo varpine ir negali suprast, kad yra ir gali buti ivairiu zmoniu, tuo paciu ir pasauleziuru, supratimu ir tt… is to juk ir kilo ‘dekui qrmi’ is manes Cha cha kas apie taisykliu ‘lauzymus’… na taip, jei imt rasta rastu, uzsiknisi aiskint ir pritaikinet viena ar kita punkta, o bet taciau ar to reikia?o jei gabalais is visu punktu po truputi? Cha cha morderai tam ir yra, kad mastytu,o ne vadovautusi aklai punktais… pjauni gryba, qrmi Taip rimtai pjauni gryba Taip cia kas liecia del bendravimo (ne su manim, dr’u, o jaunesniais ir pan) tik siuo atveju, mano akimis, dr’as pasikarsciavo, kaip, beja ir tu, qrmi… zymiai linksmiau buna ‘dekui qrmi’ ar dar koks kitoks pzdvojimas, kuris turi realu padeties keitima ir oponento susimastyma anksciau ar veliau Cha cha o ir banga toks dalykas,manau, ne kart esi mates,kad daryt nereik nieko, reik tik sulaukt,kad dalyviai pratruktu ir ‘uzbanguotu’ ant pjaunancio pastoviai dalyvio… noretus,kad suprastum, qrmi, bet kazkaip abejoju, matant visa sita santa barbara velykine 3 dienas Cha chabl, nulindo kazkur i gaidyna su acilupeliais ir troliais ir stumia viens ant kito realus draugeliai Pavargęs aCiciuchinkit,liurbiai bl Cha cha Cha cha

tuoj atsakysiu, pala

ubagss, taigi ne karta rasiau ir forume, ir tau, kad esu “astraus” liezuvio dalyvis. As to neneigiu MirktAs visada buciau, esu linkes priimt bana, man nepamoina ir as pilnai suprantu uz ka gauciau, gavau MirktBet siuo atveju yra visiskas, VISISKAS briedas ! As nesulaukiu paaiskinimo, kuriuo teiginiu ar kuriuo sakiniu “perpildziau” pono dievo taure. Kodel buvo istrinta foto su 50+ komentaru? Kodel Bana gavau butent dabar, o ne kruva metu atgal? Kodel reikejo istrint tema, kuri REALIAI dave nauda zmonems skaitantiems bangos foruma. Kuri REALIAI pritrauke ne viena ne du ir ne desimt nauju dalyviu ant bangos ir dave jiems naudos. Kuri per vos pora menesiu surinko 500+ komentaru, kurie buvo i tema. Jei BITES plius politika laikant moderatorius, kurie daro neigiama itaka klubui/forumui, atbaido dalyvius, mazina lankomuma, mazina pacio klubo ir forumo reitingus yra tikslinga, as komentaru neturiu. BET, kadangi mano nuomone yra kitokia ir manau, kad Bite plius yra orentuota i forumo ir klubu vystyma, sutiks, kad tokiu moderatoriu neturi but Mirktedita, tas “dekui qrmi” budavo geriau nei banas, visad atrodo nesusipatogindavau Šypsena

visu pirma, nekisk nei bites, nei bangos, nes tiems absoliuciai iki lempu kas cia vyksta, svarbu lankomumai ir reklamos Cha cha ir tu ne 'astraus’liezuvio dalyvis, o… kaip cia issireikst paskutiniu metu tavo daznas dalyvacijas- ‘klynas galvoje, steroidai per agresijas valdo’ Cha cha nu rimtai, zinok Taip reaguoji daznai kaip kokia isterikine boba, kala tau atgal kas nors is dalyviu, tada isvis pzdc prasideda… ka zinau…man asmeniskai svarbu tik tas,kad tu nematai saves is sono…cia l.blogai… o kaip pas tave dirba minciu vingrybes, gerai matos ir is sitos santosbarbaros apie nieka… realiai ta tema dave nauda TAU Šypsena ir tik visiskas aCilupelis toks kaip SD patiketu sita tavo pasaka kaip kad tu bandai ivardint tos temos esme Cha cha Ufff

visu pirma, man atrodo kad nei bitei, nei bangai nera visiskai absoliuciai iki lemputes, ateinanciu ir uzsiregistruojanciu skaitytoju skaicius MirktIr teisingai sakai, dideja lankomumas, dideja reklamos, dideja Pinigai tai cia yra viskas labai susija Cha chaMes vel kalbam apie ta pati… uzsikirtai gal? Cha chaDar karta kartoju… Na sureguoju, kaip isterikine boba… pasakau kokiu kandziu zodziu, bet tiesiogiai neizeidineju, nesiuntineju nh ir pan MirktAs save puikiai matau is sono , nes AS pats save toki cia ir pateikiu ir TIK mano reikalas, koks MANO ivaizdis ir koki as noriu ji ant cia laikyti. Mano “blogas” ivaizdis kenkia mano “verslui” jei jus tai vadinas verslu, bet velgi tai yra tik MANO reikalas, kad jis kenkia MirktIr del to amne galejot banint n+1 kartu, niekas nebutu nei zodzio sakes. BET DABAR, kai gavau bana is oro ir visi aplink tai puikiai mato. Bano autorius mekena, dangstosi kazkokiais ankstesniais laikais, o nepaaiskina korektiskai uz ka yra duotas banas, uz ka yra istrinta populiari tema (nors po viena is foto as jau paaiskinau pats uz ka visa tai) yra visisko 0 ir asmeninio savivaliavimo pavyzdys ir dar karta kartoju, kad ne tokiems zmones buti “valdzioje”. Daugiau viso sito sudo nekartosiu. edita: taip ta tema dave kazkokios naudos man, bet dave nemazai naudos ir dalyviams, nedurnas esi ir tai pats supranti tik nenori pripazint.

perliukai Juokiasi negana to apimtas pykcio ir arogancijos istryniai visiem naudinga tema su 500+ komentaru. visiems naudinga tema Juokiasi Gerai As save puikiai matau is sono , nes AS pats save toki cia ir pateikiu ir TIK mano reikalas, koks MANO ivaizdis ir koki as noriu ji ant cia laikyti. cia jau rimtas ligonis,ties 40metu durchata garantuota Gerai Juokiasi

dr, kol tu neatsakiai i TAU, kaip moderatoriui uzduotus klausimus, su tavim nera apie ka kalbet, tik visiskas MYZNIUS gali bandyt ieskot zodziuose kabliuku ir bandyt iteigt kitiem savo paistalus.

patinka ir man du adminai avinai (deje, tenka pripazint nevirtualiai) ubagasas (dvasios?) ir droo kurie iki siol negali paaiskint kas uzbanino mane ir uz ka Cha cha Tiesiog uztenka ant ju paciu uzstumt, nurodyt vieta ju gyvenime ka as galiu ir gyvai visada pareiksti - iskarto prasideda pykciai ir nepasitenkinimai.

xxx, as asmeniskai apie ubagss`a, kaip modera, dalyvi negaliu pasakyti blogo zodzio, jo mastymas, auklejimo tipas, atsidavimas uzemamom pareigom ir bendruomenes “islaikymas” visada stebino ir stebins.

as tai siaip valdausi, kad nepratrukciau ir neparasyciau ka apie ta tema, kaip, kodel, del ko ir an ana atsirado,kaip radai ‘verslo nisa’ ir tt ir pan… gal, visgi, neprovokuok,prisidenginedamas skambiais sukiais altruistiniais Šypsena turim mes ir senu atsiminimu,6m atgal Šypsena sitoj jusu santoj barbaroj as isliksiu neutralus, nes nei tu teisus, nei dr’as, o ir apie senbuvius esu pasakes ir siaip, suauge zmogai su galvom, bet jei negebi atskirt asmeninio konflikto juokingo nuo bendros visumos ir denginejiesi bitem, temom,lankomumais ir kitom figniom,o ir dr’as tau blogas kaip mordaratorius, cia jau priimu kaip stumima ant ubagsso, bo ans tame bendrume Taip

aina sau,kaip sakinys,tai perliukas Juokiasi…visi?..kas tie visi…du zvejai,kurie suda maldavo forume ir kurie ne syki buvo baninti,vienas delfio komentatorius,cu…kuris is esmes nelabai gaudosi situacijoje ir tomas? Juokiasi

esme ta kad as net nebuvau informuotas kas is ju tai padare - ubagass rase kad ne jis, droo irgi ne prie delah, kiti adminai taipogi. Kazkas prisidirbo ir sedi tyliai - liks moderavimas. Visi loja, stumia, o banus dalina atsitiktiniam.

^ va ir leonardijus lektuvelis parejo Cha cha Apkabinimas irgi niekad neuprato kuom ano persona neitikusi ant ab Cha cha Cha cha Cha cha

ubagss, verslo nisa? nebejuokaukim gal, ka? Šypsenao kas buvo pries 6m? Kuom tai susija su AB? butent, gerai, kad pripazysti,jei yra asmeninis konfilktas, kodel jis nesprendziamas asmeniskai? Jei jis nesprendziamas asmeniskai, as taip pat jo nesprendziu asmeniskai. Viso sito galejo ir nebuti, jei nebutu slabo atsakyt uz bazara Mirkt Kad nereiktu perrasinet kopijuoju: "BET DABAR, kai gavau bana is oro ir visi aplink tai puikiai mato. Bano autorius mekena, dangstosi kazkokiais ankstesniais laikais, o nepaaiskina korektiskai uz ka yra duotas banas, uz ka yra istrinta populiari tema (nors po viena is foto as jau paaiskinau pats uz ka visa tai) yra visisko 0 ir asmeninio savivaliavimo pavyzdys ir dar karta kartoju, kad ne tokiems zmones buti “valdzioje”. " "As nesulaukiu paaiskinimo, kuriuo teiginiu ar kuriuo sakiniu “perpildziau” pono dievo taure. Kodel buvo istrinta foto su 50+ komentaru? Kodel Bana gavau butent dabar, o ne kruva metu atgal? Kodel reikejo istrint tema, kuri REALIAI dave nauda zmonems skaitantiems bangos foruma. Kuri REALIAI pritrauke ne viena ne du ir ne desimt nauju dalyviu ant bangos ir dave jiems naudos. Kuri per vos pora menesiu surinko 500+ komentaru, kurie buvo i tema. "banga.lt/lt/2club.club_f_reviews/241.977200.1…-=%283709141 674Pono teisinguolio moderatoriaus vienintelis PM`as arba ten kur ir turetu buti:banga.lt/lt/2forum.showPosts/872741.241-=%28397513594komentaras su panasiais zodziais “pailsek” ar panasiai, manai butu isauke tokia reakcija? TIKRAI manai, kad butu???

ubagss>ka cia is esmes vyniot zodzius i vata…nepazinotum tiek as,tiek tu realiai Q,senokai butu uzbanintas ir temos net nebutu buve tos komercines/ale altruistines…tiesiog sakau…kai leidi kazka daugiau,tai nebejaucia zmones ribos…bet toje situacijoje kvailiausia,kad Jis gina savo interesa,o as daleiskim labiau atsakingas uz AB …man daleiskim nesmagu ziuret,kai kazkas paklausia is esmes normalu klausima renkantis vienokia ar kitokia TP,tai Jis pradeda vel savo…esu ne viena PM gaves su klausimu,kodel Q gali tiek daug sau leisti ir finale dar uzklausia…turbut todel,kad sabutylnikas… Nežinau

vel bl is tuscio i kiaura… tu FAKTAIS kalbek…jofana… mesk screenus su tais PM`ais…o ne trauk juos is oro Mirktir kaip kausam nedaeina, kad ne apskritai bane esme, o butent dabar, triohalos nesugaba paaiskint ir dangstosi praeitim… slabakai nh

kokius skreenus?..tu manai tiek del taves,tiek del baudejo nx siuntinejimu nesu sulaukes priekaistu?

ubage -> o kuom tu save poliruotojau laikai? Didesniu auto megeju nei as? Kazko i pievas klysti Mirkt atejau cia cia nes domiuosi masinom ir kazkoks drapokas man dar irodynes kad nevertetu cia lankytis?