Sava Policija

Sava PolicijaŠypsena

Vaziuoju siandien ryte mieste ir golfiukas is priekio ant 40km vaziuoja,uzkniso tai padejau lenkt , 2 -3-4 sajba greitis 80km/h, aplenkes vaziuoju toliau ir bac, mentai stovi su radaru,sustabde. Kazka pasake kad bauda bus 150 lt, paklause kur dirbu, pasakiau kad PGT-ugnegesys, tai tik viso gero laimingo kelio ir jokiu baudu Šypsena Patiko siandien man jie Šypsena.

Pasiseke Laimingas

Tu kietas !!! Apakęs Nekaltas

Na buna taip kartais,bet cia jau retenybe.

Tai MZP, tai PGT…

Na zinai nezinau ar retenybe pas mane draugas irgi ugnegesys tai pas mus pazymejimai tokie kaip pas mentus tik pilki tai jam jau gal virs 20 kartu taip buvo ir dar nei karto nemokejo,elgiasi kaip su kolegom. Man po 4 menesiu darbo praktikos pirma karta pagavo mentai tai isitikinau kad tas dokumentas turi stebuklingu galiu Šypsena

sotus turbut buvo Cha cha

sotus turbut buvo Cha cha

Papietave turbut Taip

Mentas nezmogus. vienasyk vieno draugelio gaisrininko nepaleido surase po pilna programa. Ir nepadejo pasakos kolegos ir t.t. Beje nera cia kuo girtis.

jau issilieji po sendien dienos Cha cha

Jei esi gaisrininkas vaziuojantis ne darbo metu ir ne i ivykio vieta ir ne su tarnybine masina, ar tokiojpat situacijoj policininkas, lektuvo pilotas, ledo ritulininkas, apsauginis kokio naktinio toleto, tai taip iseina galima …, taip reiketu suprasti? Neseniai man buvo ko lekti, buvo kas maisesi ir lekiau, Na ir - “nusove”. Ir ka, ogi pats kaltas, jokiu ginsu is mano puses. Negi dabar durnas klaidas imsim visi kas koki popieriuka turedami uzglaistineti… Piktas

nu taip bet vistiek kazkaip nemalonu mentam atiduoti ta kapeika prakaitu uzdirbta bet vistiek lakstom taip jau yra Nekaltas

jo, yra visokiu, yra toks vienas Klp, pilnma programa ir giminaiciams, netgi kitiems mentams, o apie susitarima su visais kitais tai net nekalbu…

nu taip bet vistiek kazkaip nemalonu mentam atiduoti ta kapeika prakaitu uzdirbta bet vistiek lakstom taip jau yra NekaltasNa, as rasiau, kad nesigincijau, bet nesakiau gi, kad nesitariau (ar kad nesusitariau) Niam niam Drovus LabasMaiki - nelakstyk, va ziema ateina, suleksim kada banginiai i autodroma ar ant mariu, va tada palakstysim Taip

Vrm, ugniagesio, kieto mediko, advokato, prokuroro, seniuno, zurnalisto, ir tt… pazymejimai turi tokia galia Nekaltasnet jei esi serviso direktorius tei 80km h tau atsipirks vizitine kortele Mirkt

Ar yra teisybes Lietuvoje? manau nera… O pasiekti pries mentus nieko negali… nebent su filmavimo kamera? kokia rekomenduotumete nusipirkti?

Na, as rasiau, kad nesigincijau, bet nesakiau gi, kad nesitariau (ar kad nesusitariau) Niam niam Drovus LabasMaiki - nelakstyk, va ziema ateina, suleksim kada banginiai i autodroma ar ant mariu, va tada palakstysim Taipo kas tau sake kad as lakstau Nekaltas Cha cha

canon Gerai