Saulės elektrinės namams - www.saulesgraza.lt

Saulės elektrinės namams - www.saulesgraza.lt

yra aukštesnių energijų, iš kurių pusės žvelgiant, ifonas atrodo primityvu. todėl ir buvo sukurtas augalo lapas.

bet ir joks augalo lapas nepakurs tavo ifono… tuo tarpo hidroelektrinės naudoja resursus kurie yra neišvengiami gravitaciniais požiūriais

tai žinoma! jokia saulės elektrinė neperspjaus gamtos sukurto augalo lapo.

nu tai gal tada eina jie nakui su savo tokiom inovacijom?

jiems tai nerūpi. jiems rūpi, kuo didesnė nauda iš vartotojo.

gal pasidomėk kiek taršos sukelia gaminimo procesas bei atsikratimo saulės panelių… nėra visa šita taip jau "žalia"

Saulės elektrinės namams - www.saulesgraza.lt. Nuo šiol saulės energija – arčiau Jūsų! “Saulės grąžos” atstovybes rasite Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Saulės elektrines montuojame visoje Lietuvoje.
Paskelbtas kvietimas APVA paramai 2020!
3 kartus mažesnės išlaidos elektros energijai!
Elektros kainos Lietuvoje kol kas yra vienos mažiausių Europoje, tačiau numatoma, kad per ateinančius metus jos gerokai kils. Investavę į saulės elektrinę savo reikmėms, tampate nepriklausomu energijos gamintoju, sumažinate išlaidas ir prisidedate prie švaresnės aplinkos kūrimo.
Orientuojamės į kokybę ir Jūsų poreikius, todėl pasiūlymą parenkame kiekvienam asmeniškai, atsižvelgdami į norus ir galimybes. Pasinaudokite saulės elektrinės skaičiuokle ir sužinosite, kokia bus Jūsų saulės elektrinės kaina.
Mums svarbiausia, kad saulės energija Jus džiugintų, todėl stengiamės pateikti pasiūlymą, atitinkantį Jūsų lūkesčius. Investuojame į kokybę ir efektyvumą, taigi galime siūlyti pagrįstą saulės elektrinės kainą. Konsultuojame, nuoširdžiai patariame ir lydime Jus per visą saulės elektrinės įrengimo procesą ir po jo.