Saukstais po pietu nebarskinama, bet as pabarskinsiu...

Saukstais po pietu nebarskinama, bet as pabarskinsiu…

Garbus klubo nariai, Po savaites Jus baigsite balsavima del nauju moderu. Tai ne tik mano asmenine drama ar tragedija, bet ir labai rimtas isbandymas 30+ klubui. Tai beabejo, ir kai kuriu dalyviu, saziningumo, moralumo egzaminas, kuri ivertinti teks istorijai. Tarp pirminiu kaltinimu ir dabar paskelbtu rinkimu-keli sumaisties, nerimo, klubo susiskaldymo ir Draugo Razruchos juodinimo menesiai. Smeizikiska, jokiais irodymais nepagrysta informacija buvo siuntinejama BitesPLIUS adminams. Slaptas siu kliauzu nagrinejimas ir is to sekusios pasekmes, suteikia teise manyti apie prasimanymu apsurdiskuma, tad tapo aisku - kazkam viso to labai reikia. Siandien esame kaltinami tuo, kad daugelis, noriu pabrezti daugelis 30+ forumo dalyviu nepatenkinti esamais moderatoriais. Paradoksalu, kad be tiesioginiu irodymu pateiktos adminu isvados, tapo pagrindu naujiems rinkimams. Lochai. Demokratijos procesas kur kas sudetingesnis, negu atrodo is pirmo zvilgsnio, ir reikia ji giliai suvokti. Nebrandumas ir egoismas veda i tai, kad oponentas tampa ne pagarbos vertu idejiniu priesininku, o mirtinu priesu, nes gali atskleisti nesvarius paties kaltintojo darbus. Toks pavojus telkia visa kariauna, ir kova tampa zutbutine. As pripazystu, jog, bandydamas nuraminti kai kuriuos dalyvius, vartojau nederancia man, kaip moderatoriui, leksika. Suprantu, kad moderatorius kad ir pikciausiai pjudomas ir juodinamas, neturi teises daryti klaidu. Istaisiau ja, atsiribojau nuo Razruchos Cha cha (plee rimtai pradejau zvengti) eee… kaip ten toliau?.. aaa jo Su daugeliu is Jusu esame pazystami seniai. Skirtingi poziuriai i kai kuriuos reiskinius nuleme ivairiai susiklosciusius musu santykius. Noreciau paklausti as Jusu “ar niekada neteko Jums suabejoti savo teisumu?” Tad priimkite sprendima, nebijokime pripazinti klaidu ir jas taisyti vardan demokratijos ir teisingumo. o jei trumpiau tai, sikau ir tapsnojau… rinkimai pleee… durikai… Cha chaR. bjaurus

man dzin ash kaip totali blondine i poltika nesikishu Liežuvisla viva la papai la viva la sexas Girtas

Bjaurus, buvo įrodymų, buvo… Įrodymų netgi buvo su tiesioginę nuorodą į AK ir BK… Taigi jei nežinai- tylėk Šypsena.

reikia grazinti bjaurus galimybe tureti “bjauriaja” knopke Nekaltas

kas yra BK zinau, o kas yra AK? gal cia turima uomenyje ATPK? jei taip, tai labai jau smarkiai “uzlankstete” Cha cha Cha cha Cha cha

…sex tarp papu Tūsas Girtas

Būtent Taip

Xernia bjaurus.Tu tiesiog norejai buti visiems geras.Ypac pazystamiems, zinomiems.Kai to nori, bet nesigauna nereikia pulti pirmo pasitaikiusio, o tiesiog grazinti mygtukus ir islikti zmogumi. Rimtiems pareiskimams laikas jau senai praejo.Klaunas.

as irgi nh nesikisu i sh reikalus.Draugas Razruha buvo geras moderas Liūdnasas labai megstu papus ir jei reikes busiu partizanas ,bet diktaturai nepasiduosiu Ne

Politika bl ir čia politika, per teliką politika… Apakęs-rinkimai… Man moderai visi geri, dirbkit ir toliau TaipNz Jūsų giluminių dalykų Cha cha, man padėjot, kai to reikėjo Apkabinimas

tai ten per telika vaiku darzelis-nerimta NeMusu cia pasaulinio lygio politika nuo Cikagos iki londono Taip

GeraiAlus

nori pasakyti, kad bandete ATPK pritaikyti bites+ dalyviui? Apakęslabai noreciau isgirsti sios bylos eiga ir rezultatus Cha cha

…jis gi atvirai grasina-AK yra Kalašnikovo automato abreviatūra-baną jam… Cha cha

galvojau, bjauriam turejo palengveti… tiek problemu nusirito nuo pečiu - 30plius’o, “Šeimos”, Razruchos, (Ni)… o jis mat šaukštais barškina Nežinau

Piano nusiritai ir Tu… Drovus

bjaurus, aš jau seniai ne aukštumoj Žliumbia… “Šeima” kalta Piktas Drovus

Visi tokie įsitempę, persinervinę, persipykę… Sustokit, pailsėkit… Gal ir teisingas BITĖSplius sprendimas - davė mums laiko atsikvošėti. Nors jei kam įdomi mano nuomonė, būtų buvę daug paprasčiau nušalinti tik Razruchą. Jis ir tik jis kaltas, kad klube įvyko toks susiskaldymas, toks mūšio laukas, kuris net stipriausius iš kantrybės išvedė… Na, bet yra kaip yra.

… banaloka sutka su tuo ak, bet kaip tokiam ironiskam smaikstuoliui pats gazas Gerai Juokiasi