Šauk nr.2


Šauk nr.2

man rodos kad mcgregorius fekalijus prisizais kadanors… Taip Nežinau

Tu jau prisižaidęs nudriskėli

eik tu nx anonstopai dalbajobe, ka cia nusisneki blt Kvankt? eik dabok savo kekse pastojusia Labas Juokiasi o da geriau zenykis besarmati greiciau, o tai vaikas bus benkartas, geda visam kaimui!! Baisus Tūsas Linksmybės

Gerai Juokiasi Žliumbia Juokiasi

Juokiasinenustebciau kad fekalijus tai vyciokas airelandiskis Juokiasiviku darzelis Juokiasi

Zibermanai -uz tokiu fotkiu zopinima galetum labai neblogas bapkes nuo autoriaus nurauti… Labas Nekaltas Cha cha

vafliabobikas ■■■■■■■

bobikai, o tu kiek jau nuroveJ ? Juokiasibeja, musoras, ko ten lauki bedante praziojas ?

vytukas fekalijus ojojoj daug cia reikia baigt kad ikelt iskirpta foto-skiauteretasis toli pazengei, toli Juokiasi

musoras, jeigu tu galvoji, kad cia as tave apkarpiau, tai labai klysti Kvankt? ir dar syk sakau. nerasinek tu man i privata

Va išsiunčiau šiuos dalyvio grasinimus susidorojimu į epoliciją epolicija.lt/web/guest/report-anonymousTurėtų neblogas bapkes nuo autoriaus nurauti Juokiasi Juokiasi JuokiasiIr kadangi autorius savo fizionomiją yra plačiai patalpinęs internete ir dar yra gerai žvejų klube visų žinomas kaip realus veikėjas, tai policijai bus visiškai nesunku jį rasti, nereikės vargintis jo net pagal IP adresą ieškoti iš kurio siuntė man pm.

man irgi pm siuntineja, bet as trinu net neatidares Cha chanes turbut irgi labai baisiu grasinimu priraso Nežinau

Juokiasi Juokiasi Juokiasi

tai nafik nusiuskit grasinimus, lai paziuri ka pareigunas darbo metu veikia ,ir kaip grasina zmonem Cha cha

as tai net bijau atidaryt zineles, tai kaip as jas issiusiu ? Nežinau

P.fekalijau,labai malonu,bus proga susipazinti,juo lab kad asmens duomenu viesinimas taip pat ir foto irgi yra neteiseta veikla Mirktpo foto uzrasa suprantu kaip grasinima. .

zimka o jei foto rastai viesoj erdvej tai turbut nesiskaito viesinimas ar skaitosi? Nekaltas

kaip diena taip nuajiena, pasirodo foto yra "asmeniniai duomenys " Juokiasi Juokiasi Juokiasi

sakiau kad cia du debilai yra tai vafliaburnis bobikas ir plikas mentas ,bet galvojau kad jis dar pagydomas ,bet pasirodo nihuja Juokiasi Juokiasi