SANTUOKA 18m.

SANTUOKA 18m.

Manau, šansų iširti santuoka 18 m. turi daugiau negu santuoka 50 m., tačiau negalima to suabsoliutinti. Aš esu vedęs 18 metų, ir gyvename iki šiol kartu 11-tus metus. Neapsiimu duoti garantijų už kitus vienuolika metų, bet kas iš tiesų gali?
Mano laikais paauglių santuokos vis dar būdavo įprastas dalykas, kaip gyvenimas susimetus šiais laikais. Spėju, kad ir planai ateičiai būdavo kuriami taip pat - pagyvensim, pamatysim Šypsena

Man pačiam 17 metų, bet jau dabar noriu įsipareigoti visam gyvenimui. Tačiau jaučiu, kad tai teks padaryti ne anksčiau, kaip po kokių 5 metų Šypsena
Santuokos patvarumas priklauso ne nuo amžiaus, o nuo žmonių jausmų Liežuvis

Ne tik nuo jausmu, bet ir nuo poziurio i gyvenima. 17-18 metu amziaus zmoniu jausmu nemaza dalim atveju ilgais ir tvirtais nepavadinsi. Bet, aisku, isimciu visada buna. Ir nuo antrosios puses nemazai kas priklauso. Idomu, aisku, kiek jam metu.

kazkada ir as galvojau , kad gal butu nieko jau 18 uzsimauti ziedeli, bet prabego keli metai ir dabar dziaugiuosi, kad taip nepadariau, nes tada dar buvau per jauna, pasaulio nemacius. Manau, kad reikia pirmiausia pagrinda po kojomis tureti, bent jau kazkoki, o tada galvoti apie santuoka!

18 metu tirai nebuciau to dariusi, nors jau tada turejau mylima vyra, su kuriuo beje ir dabar esu ir jau istekejusi, tik ne 18-os Cha cha

Oi tau kas cia dabar pasidare?Ar jautiesi atsilakscius jau?Ar tikra kad viskas pavyks,o jei ne ar busi pasiruosusi grizti i tevu(nes esi vaikas)namus?Niu gal dar kaip nors pasimylekit ir be santuokos ka?..Mirkt

Kas cia 18 metu jau apsivede?Tai jums gal gyvenimas nemielas?Niu as dar tai paselti noriu ir jauciu dar ilgai noresiu!Šypsena