Sanaudos

passat 2d 130kw 4mousion 9ltr 90% mieste. trumpi namai mokykla darbas 5km. darbas mokykla uzsiemimai liudaedu 15km… savaitgaliais daugiau sukasi…

Pamirsai paminet, kad tas miestas Klaipeda Juokiasi

Taurage dyzeline 13l mieste ir 8 uzmiestyje. Bbs ekonomija

paskaicius banginiu sanaudas supratau kad visi mano iki siol tureti automobiliai buvo uzmustais varikliais ir kiaurais kuro bakais.

O turit kas ne sikinyko kebule d5 136kw? Paziurejau sikinyko xc90 sanaudas, miestas- 8.8 Apsvaigęs ApakęsKiek lengvesniam kebule tas senoviskas 5cil geria?

tas volvo ekonomas, bbz kaip ir kokiu budu Nekaltasbet zinai duok man mano marsrutais, atstumai, tempu. tai ir visi 12 pasidarys Cha chakolega turi v70 tai dziaugiasi jau 10metu turbut ekonomas aisku vaziavimas jo ten palangos pl iki klaipedos ir atgal namo i kazkoki kaimuka…

nzn, ne as vazineju… primeciau- kamsciu labai zostku jis nemato, bet cia Vilniaus sanaudos tokios. Vazineja dazniausiai jau idienojus, arba savaitgaliais. Vistiek labai mazai ima. su mano puse masinos ner ka lygint, 3.0tdi praglotas lyginant su d5

pasikeisk menesiui nustebsi Cha cha

Arba programa netvarkinga, panasaus sudejimo a4 2.7 tdi AT kaune 10, 120 - 6, 145 - 8ltr saliurkes

Bet kad va auksciau rasho ir Touregas panasiai ryja. Panasus svoris, ir variklis is panasiu seriju.

lengvesniam 8, be dideliu kamsciu, bet ir be aplinkeliu, neglostant pedalo

Bytwa, nu jo bled, vaziavau pas dieda i ligonine tipo nulenkt galva. Bet atvaziavau ir oasake kad israsytas namo Cha chaP.s. is kur supratai kad as? Ar cl tik 1 klaipedoj?

Rafis su CL tik vienas Taip Cha cha

Tik vienas taip ramiai vaziuoja Taip Cha cha

Rafi, tai lenkdamas paziurejau kas uz vairo, susikaupes vairavai,tai net neatsisukai Juokiasi

nieko praeis pusmetis pasibaigs visos nesamones uzsimirs ir vel raganes Cha cha. ir man taip buvo Juokiasi

Nzn, kaip jums ten gaunasi garais važiuot, nes man po vln 12,5, bendras per 40k 10,7 Nekaltas Moteris su countryman S po vln 10-10,5ltr, nors nei labai kamščiuose būnam, nieko.

Hollow, tas pats b48 tik 1er kebule wilno Moteris 9 gaunasi, su mano raganejimais 10.5 neperlipo vidurkis.

nu va, suvedineju kura uz praeita menesi. 110L pilta, nuvaziuota 1029km, Hybridas Gerai

A-1>Tau gerai Taip Pas mane per praeitą mėnesį 2400km. Vidurkis iki 7,5l.