Sanaudos

Man klp miesto režimas irgi gaunas 35-40 Cha chaoi tai kaip fotkėj ir aprašytos sąnaudos - pas mane jau kelintas bakas iki 8 Valio

Pas mane 14men vidurkis ir toliau lieka 7.5 benzo

120km/h ant autopiloto:part.lt/img/7f304798fbfcdc197cff8846eababd2b608.JPG4.8 turbo, net žagtelėjau pamatęs

xyu znajit 12/14 mieste ~9 trasoj kaip jums taip iseina…

nakčiau, tai kaip kas supranta užmiestį. Aš esu su Q7 iki Talino nuvažiavęs su 6 kablis ten kažkiek, lyg 6.2ltr buvo Nekaltas Bet realiai ir važiavau pagal taisykles visur. Tokia kelionė buvo vienintelė Cha cha Realiai 7ltr visada būdavo užmiesčiu iki 110kmph, autostrada nuo 8ltr ir į viršų kiek važiuosi, bet galiu gi drąsiai skelbtis, kad už miesto 6ltr valgo !!! Cha cha

Nu tai per visa Lietuva tiesioji… Cha cha~140 daugiau nevaziuoju, kaij db tu trikoju, keturkoju ir dar visokiu velniu siukslems pripirkta. 9 su kapeikom buna, labiau link 10. vaziuot greiciau, ten koki 17-18, tai bus pastovus razgonas ir stabdis, tai ir 18/20ltr gal butu. Is kur tie pitakai, as nekertu Cha cha

Jibat delfi.lt/news/daily/crime/didziule-avarija-vilniuje-sunkve zimis-sumaitojo-sesis-stovincius-automobilius.d?id=90167295 Apakęs

Pas mane visose mašinose miesto rėžimu vidutinis greitis tarp 20 ir 25 ir čia klaipėda. Dabar 500tinis, po avarijos važinėjant ramiai,(net keista, po avarijos nei karto nepaspaudžiau kickdown’o Nekaltas) rodo 20ltr. tai dujytės yra, tai bbž, jaučiu 22dujų + benzo ten užvedimams dar kokie 4ltr.

Su Passat 2.0tdi 140kw fwd esu ir 3.9 padaręs Kaunas-Vilnius Cha cha

Padanga tai turbūt iš vidinės pusės gruzovykui sprogo?

Kostai, nevalgo tiek Q7 prie 140kmph Ne

Kad Vilnius- Kaunas pastoviai pilna tu masinu, kaip miesto gatve pasidarius pagal srauta. Seniau tik savaitgaliais pikas buvo, o dabar pastoviai, net savaites vidury. Dar koks kelio remontas, pasivilk pora km, ir gaunasi tos sanaudos tokios. Link Zemaitijos jau irgi, tempas greitesnis, ka praleidi lekianti, ar pats uzmini. To idealaus pastovaus greicio tikrai neina palaikyt. O penktadieni-sekmadieni dar ir Klaipeda- Kaunas pilna trasa buna.

Katik rafinuota aplenkiau ties ta vieta kur avarija padare, tai su cl’u ant 30 pirma juosta tvarkingai juda Gerai

N55youtube.com/watch?v=x3L7d7wktiA

Mano x1 tai oru važiuoja… Biržai- Vilnius (Saulėtekia)- Trakai- Vilnius(Saulėtekis)- centras- Biržai. Nesudeginau pusės bako Apkabinimas

Po 5l, tai čia daugumoj tik keturcilindriai dyzeliai už miesto juda, beveik neviršijant 120-130km/h. Tas pats 600km ratas ne kartą važiuotas gaunas 5.0-5.4 priklausomai nuo eismo ir sezono, pagrindas 120km/h. Mieste trumpais atstumais, be jokių aplinkelių ir ne tokiu ramiu važiavimu 9.5-10l tas pats variklis ima.

Bbz kiek, ~12men parodymai,kai akuma nauja keiciau iki dabar 6.9l rodo. Stendas 184kw rode Cha cha sekundziu bbž ,po 7 tureciau pakišt Paplepėkim

karas jau visiems nusibodo, sanaudos vel i trasa grizta… Valio

Rutina.

2.2d frv 8l vidurkis, 100km/h- 5l