Sanariu ligos.Ruduo-ne pats geriausias metu laikas musu sanariams...

o kur tave tyre?ka tyre?ka istyre?ir kodel pradejai hormonus gert(prednizolona)?ar todel kad nesteroid priesuzdegiminiai nepadejo?po kiek gerei prednizolono?kiek laiko gerei? ar nejautei pasaliniu poveikiu?buk gera atsakyk,nes as t.p. ruosiuosi sita vaista gert,bet bijau…

man rodos flexodonas tikrai veikia, nes kol jo negeriau tai budavo, kad ir po menesi ir po du koja skaudedavo istiesti, o dabar nieko Šypsena o akys pas mane stabiliai blogos, uzdegimu nebuna. o ka tu cia man bandai pripaisyt? liga kokia Apakęs Piktas

Aišku geriau žinoti tikslią diagnozę. Nes ją nustačius, gal galima (lengviau ar sunkiau) išgydyti. O kol nežinai, kur problema, tai visokių nuskausminančių vaistų gėrimas yra ne gydymas, o tik laiko tempimas su galimomis komplikacijomis.

kazkaip man neitikinamai skamba.juk sanariu ligu yra ivairiausiu,vienu priezastys zinomos,kitu ne.as sutinku kad Ca yra gerai,ypac reikalinga iki 30 m.amziaus,nes poto kasmet 0.2-1% mazeja kaulu mase.bet vien Ca trukumu negalima paaiskinti sanariu uzdegimo. siaip klausiau apie akupunktura.gal kas bandet.

keleta turiu pazystamu savo draugu tarpe kuriems tai labai pasiteisino. O del CA tai bent as zinau 144 ligas kurios butnet del jo trukumo atiranda ir vystosi toliua is kuriu 10 yra mirtinos. I tas 144 ligas ir retejimai ir panasios ieina.

nu ir as prisidesiu prie jusu, Pelene zino mano beda… Nekaltasir visdelto man net jokie vaistai nepadeda, kuriuos daktarai iasrase

as nesergu, bet mano mociute serga kazkuo jai skauda visus sanarius Laimingas

JOOOO…as pradedu suprast jog medicina ne visagale…o kazkada man atrode kitaip.blyn kokia kartais ta realybe slyksti Nežinau Veee

na juk pasitaiko tai visko,… siaip va as ir koju sanarius pradedu jausti… ypac pries oru pasikeitimus… kazkada buvo ir istines vienas kaip kalade… bet ir tada daktRAS tu paciu tepaliuku prirase… bet praejo… bet siaip manau cia labai priklauso nuo genu… as paveldejau sia liga… ti va su trauma ji islindo anksciau,nei turejo Nekaltas

Man irgi anksciau skaudedavo keliu sanarius keiciantis oram, t.y. rudens pradzioj ir pavasario gale. Bet siemet tai nepraeina tas keliu skausmas Liūdnas. Praeitais metais buvau pas viena daktariuksti, tai sake, angina tau ispjaukim ir praeis. Apakęs Bet kazko man nerealiai skamba, kad ispjovus angina is karto sanariu skauskmas praeis. Galbut, tai yra priezastis, bet juk nuo to skausmas nedings.

na siaip tai nerealiai su ta angina skamba… man su rankos sanariais ligo nerado… kankinuosi jau daug metu… ismaisiau nemazai gydytoju, ir blokadas leido ir nieko… siaip paskutinis daktaras(santariskese, nes ten jau nusiunte) PASAKE kad cia visam gyvenimui ir niekas nepades, arba savaime praeis… KADA NORS… Nekaltas israse itvara ir liepe nesioti… na jo… desines ranka su itvaru kas diena… nerealiai skamba, Nekaltasvadinasi nieko nedaryk, net kompu naudotis neeina su tuo itvaru… nebent dviraciu vaziuoti… Nežinau

nezinau.bet matot sergant sanariu ligomis yra vienas toks idomus dalykas-dazniausiai priezastis nezinoma.nenustatoma.taciau faktai kalba uz save-jei organizme yra letines infekcijos zidinys,tai labai tiketina,kad butent jis ir yra atsiradusio sanariu uzdegimo priezstis(cia kalbama apie oligo/poliartrita).as taip pat bandau kazkaip paaiskinti savo problema-na nuo vaikystes(nuo metuku amziaus) sirgdavau pulinga angina apie 5 k per metus.o va nuo 14 metu nebesergu ja,bet gi nuo tu 14 m. sustreikavo sanariukai ir taip metams begant pazeistuu san skaicius vis dideja.o tai,kad operacija(tonzilektomija) gali kazkaip sustadyt procesa,tai netiesa.too late. Nekaltas

genai tik 50 % tai ko mes turim, kitus 50% susikuriam patys, bet ir genu pakitimus galim pakoreguoti.

Nepagydomu ligu pasaulyje nera, yra zmones kurie nenori pasveikti arba netiki tuo kad gali pasveikti, yra kategorija zmoniu kurie dievina daktarus tai ir labai gerai. Tiesiog kiekvienas pasirenka jam tinkamiausia buda kaip iveikti problemas, tik yra vienas dalykas kuris labiausiai pakisa zmonems koja tai susitarimas paciam su savimi. O tiems kurie aklai tiki daktarams tai ir turiu kai ka pasakyti Ar jus geriau jauciat ka jums skauda ar daktaras kuris israsineja vaistukus nuo dezutes. O gal but zinot universalius vaistukus kurie visiems tiktu? Linkiu sekems sprendziant problemas, linkiu pirma su savim tartis o po to jau klausyti is salies info. SEKmeS

kiekvienas iesko savu budu kaip pasveikti.o jei nebutu gydytoju,tai nemanau kad zmones tiek ilgai gyventu kaip dabar.pasiziurekim kaip pries 200-300 metu zmones gyveno.vidutiniskai isgyvendavo iki 50 metu amziaus. zodziu noriu pasakyt,kiekvianam savaip atrodo.o nepagydomu ligu yra.Pvz,AIDS.pabandyk isgydyt sia liga isitikinimais,zolelemis,vitaminais ar dar kuo.vat ir napavyksta.o kas isras nuo AIDS vaistus,tas Nobelio premija gaus.

…man sanarius skauda nup per dideles dregmes…kai lyja pastoviai tai ir maudzia pastoviai…

turbut nemazai zmoniu tokiu oru(metu laiku) skundziasi sanariu maudimu.man t p paumeja visas sitas"malonumas" rudeniop…

Del AIDS ji bus pagydoma tada kai atsiras zmogus kuris tikrai nores pagyti nuo jos, nes kol kas tai tokiu neatsirado, kurie sutiktu radikaliai pakeisti savo gyvenima gyventi tam tikru ritmu, atsirado tik tokiu kurie mano kad isgeria tablete ar susileide vaistu kuriuos ant ju isbando koks nors daktariukstis ir mano kad to gali uztekti, kokios pastangos tokie ir rezultatai. SEKMES

Ir jus tai skaitot normalu kad keiciantis orams pastoviai ar silpniau ar stipriau maudzia sanarius, yra daugybes priemoniu kurios yra veiksmingos tik ju veiksmingumas gali pasireiksti tik tada kai jos yra naudojamos pastoviai ir tam tikra laika.