saltis


saltis

Kas nutinka tokiem dazam pubuvusiem zemoi temperaturoj? Ar dar ymanomas ju naudojimas po to ?

gera klausima uzdavei, reiks pasidomet pas pazistama dazytoja, siaip teko dazyti su dazais pastovejusiais saltyje, daze ir tiek.

pasildyt geriausia pries dazant, geriau dengiasi, ir savybes pagereja

Tai va kad tarkim varciau varciau sian ta dezute ant jos tik dazymo salygos nurodytos. Siaip kazkada kazkas pasakojo kad kai pabuna dazai saltyje aerozoliniai tai sako geriau nedazyt nes tipo issisluoksniuoja ir panasei tai va uz tai ir klausiu kad nepaidaryt sau kokio negerumo Cha cha

as visada i verdanti vandeni imetu pries dazant,dengia geriau ir lygiau. o siaip teko ir man susalusius dazus naudoti,bent as nieko blogo nepastebejau

Tai vat kad veziojausi dazus bagazinei ir visai buvau pamirses per tuos salcius (v0 tai daba butu ydomu kaip cia ar geriau nauju pasimt prie progos ar ramei galiu situs pust Nekaltas O tai kai palikai tam vandeny negali sprogt tas flokonelis?

nea, nesprogs, nebutinai verdanciam, kokiam 40-50laipsniu vandeni palaikyk, kelias min kad susiltu gerai ir visx

esu kokius 20 balioneliu kaitines karstam vandenyje,nesprogo. tu pakaitink juos ir pustelk ir matysi ar dazo ar ne. beja,po dazymo apversk aukstyn papais balioniuka ir paputinek,kol dazai nebeis. sekanti syki nebus uzsikimses purkstukas

tai ne iki virimo kaiktink, karta ant peciaus palikau balioneli sildytis, pokstelejo Juokiasi nesprogo bet virsus issipute

esu purskes nekarta, bet parsinesk namo ir gerai susildyk, nes salti labai lievai dazo