ŠALMAI --- (/)

Maceu, dar kazkur gal yra, kai sportavau turejau toki bet ten biski daug darbo ji uzdet(reik stikliuka nuiminet, ir sonus apdengt su kuo nors, nors pas mane reikejo nes praina vanduo kai i bala ikrenti), seip padeda nuo lietaus ir matomumas geras.

Normaliai sumokėjai. Pas mus parduotuvėje tokie patys Caberg su nerasojančiu stiklu kainuoja 750 Lt. Bet dabar yra dar geresnių, nes viduje yra sumontuoti akiniai nuo saulės - šalmo šone yra tokia svirtelė, kurios pagalba tie akiniai susistumia į šalmo vidų arba nuleidžiami ant akių. Na bet toks šalmukas jau kainuoja 940Lt.

As turiu AGV ir esu patenkinta juoMirkt

nu pas mane salmas fiberglass manau kazka priduoda gero. vidus issiema (skalbiant) nerasoja (antifog’as) ir seip Gerai
minusas kad 1400 g Blogai
del garso nzn nesiskundziu Nekaltas
o kad arai ir shoei geriausi Gerai tai sutinku Taip

Waffen SS - M40
http://www.atthefront.com/M40_Helmet_main.jpg

turiu SHOEI ir ARAI abu labai faini shalmai tikrai malonus galvai visa ta ventiliacija gera! Na nzn kaip ten su jaus krentant ir nenoriu patirt Cha cha

JuokiasiJuokiasiJuokiasi Na as nujauciu, kad esi ishtikimas savo polekiams, bet… Ar yra tas shalmas tau atlikes tikraja, prigimtine funkcija - apsaugojes galva kritimo metu? Tai aisku gali buti ir retorinis klausimas, tik va statistika: pora pazhystamu yra krite su tokiais shalmais. Po viso to chebra vazhineja su normaliais, o karinius naudoja paradams ar siaip kitokiems perfomacams Cha chaCha chaCha cha

O uzh meile istorijai - respect Alus

Svarbiausia vazhineti uzhdarytu stikliuku - mazhiau vabaloo i grazhias akis prikrenta, ar ne? JuokiasiJuokiasiLabas

Kiek zinau jokiu problemu i salma sumontuoti ausines su mikrofonu ir prijungti prie mobilausCha cha Stai jums ir laisvu ranku irangaLabas

O MUN ‘SHARK’ GERIAUSIAI = 1250 GRM Taip
YR STIKLAS NE RASOJA

Che, pabandyk kalbeti prie kokiu bent jau 120 km/h. buvau isidejes ausine, bet kai skambina, tai velniskai blasko demesi, reikia arba kalbetr arba vaziuoti

Esat kas nors girdeja apie ZEUS salmus? Nekaltas kokia nuomone apie juos? Nekaltas

Ziurint pagal kokybe butu tokie salmai Arai XR7 Shoe Xpirit Suomy Spec 1R Shark dabest modelis Siu salmu kainos dominuoja ±600,700 Eu Arai Astro/R Shoe XR auksciausios serios AGV da best modelis Suomy GunWind Nolan X-Lite Vemar Vsrc KBC Force RR Siu salmu kainos dominuoja ± 400, 550Eu Patys prasciausi salmai, zemiausia klase Shiro Carberg Probiker Salmu kainos ~ 80 Eu Kiekvieno asmeninis reikalas su kokiu salmu motomanas vaziuoja, bet praejus laikui, atsiradus litam situacia pasikeis. Tada ir bus aisqoo kas, kur ir kaip… Skiriant salmui 1000 Lt Tikrai galima nusipirkt kokybiska, gera, patikima daikta!

pas mane nolan klap + atsidarantis cerepas + dvigubas stiklas(nerasoja net po 3alaus) - svoris 1560 - virs 200km pradeda slipti vejas pro sona ps. nors tipo garantija 5 metams ( neaisku kam) manau po 2 sezonu bus jau pakankamai susidevejas ir svilps dar stipriau.

O kurie salmai labiau wertinami paprasti ar su dwigubu atsidarymu(stikliuko ir prie smakro kur priekine dalis atsidaro?

manau tie, kurie geriau saugo Taip O rimtai, tai abu turi ir pliusu ir minusu. Juk todel ir gamina tiek vienus, tiek kitus Mirkt

Arai RX7RR Nekaltas

kainos siu salmu lyg ir perdideles mcaleicester.co.uk/ cia jie zymei pigesni