Saldus melas ar karti teisybe???

Taip, teisingai. Savaite-dvi minimum. ir jokio bendravimo ir atsiprasymu is kaltojo puses, nes tik angliu imes. Principu sienos griuna sunkiai…geriau kai is vidaus. Kitoks poziuris atsiranda, tokie isbandymai keicia. Zinoma, geriau ju nebutu…bet ne visi laimes kudikiai.

man šian galvą skauda nesikabinėk Piktas imu viską taip ir pasakoju kaip per išpažintį Liežuvis

Jei bendras pazistamas pasakai. jei klausia - pasakai. jei ne, tai koks gi idomumas? Mirkt ir prasme?

Liežuvis įdomu ir tiek Liežuvis prasme sakai-sena meilė nerūdija…

bet kuriuo atveju as uz tiesa Taip

Cia jau kta tema. Kito meile jauti arba ne. jei kazkas kitas svarbesnis -atsisveikini.

a ce ne sita liulia kur uz juoduko istekejo ? Nekaltas

ir tas ir tas blogai…deciau tarp ju lygybes zenkla. cia kaip valgyti medu, kuriame sirse kapanojasi… abiem atvejais atvejais laukia skaudus igelimas,t.y. isgyvenimas

uz koooo ??? Apakęs

Rydvinas supainiojo su jamie Nekaltas

tai va ir as pradedu galvot abiem atvejais nera gerai. Nei taip gerai nei kitaip ir nera cia aukso vidurio nors tu ka

Aš tai manau, kad geriausia yra trečia alternatyva: saldi teisybė Taip

Šypsena butu gerai…bet tos alternatyvos nera

As tai sakyciau melas Taip Apturesi 2 tusus: viena dabar - bekabindama makaronus, o kita - kai viskas isaiskes ir reikes kazkaip uzupakali del tu makaru izsukinet Nekaltas

Saldus melas Niam niam

idomu kodel?

kazkada ir as tuo buvau isitikinusi 100 proc…o dabar jau nebezinau…gal del to ir uzvedziau sia tema, kad isgisciau kitu nuomones, ar situacijas, kaip buvo jiems ir kaip kas reagavo ar pan.

mano buves ex buvo apsimelaves iki pat ausu ir dar daugiau Šypsenair taip aisku kaip viskas baigesi Liežuvis, bet viena jo pasakyta fraze man patiko - MELAS TAI SAPNAS ATMERKTOMIS AKIMIS tai va brangieji, jei norite - sapnukite Myliu arba gyvenkite atsibude Šypsenaas asmeniskai renkuosi antra varianta Šypsena

Ledynas rašė:

Ne sakydamas tiesą, o darydamas tai, apie ką sakysi. Taip sakant, anksčiau reikia galvoti. Aš asmeniškai tikrai liguistai alergiška melui. Mano požiūrio nesupranta net artimieji, galvoja, kad perdedu. Bet aš niekinu meluojančius žmones, nekenčiu ir nieko bendro su jais turėti nenoriu. Ir didžiausias įžeidimas, paniekinimas ir išdavystė man - būtent melas. Neskirstau jo į kaltą, nekaltą, saldų ar kartų. Meluojantis žmogus yra padugnė. Taškas.

**

**