Šakutės Razruchai

Šakutės Razruchai

Banga be razruchos,banga be makaronu.Cha cha

Razruchai sakutes, nes labai kudutis, valgyt reikia daugiau.

Atsiprasau Ne cia pataikiau…

Razrucha, Tau šakutėėsss. Greitai griebk šakutes ir ateik valgyt.
Kiek galima laukti. Maistas atauš.

Razrucha, Deuteri, man atrodo, kad jus po situo pykciu ir komentarais slepiate savo gilius jausmus (veeeee… del to ir nestojau psichologija).
o jei atvirai, tai taip elgiasi mokinukai - saiposi, tamposi, buciuojasi… gal ir jus taip pabandykit?

kuria prasme bendrauti?

idomu kuo tas sunkumas pasireishkia?

faktas turi bendravimo problemu…

o kodel sunkiau? as nemanau kad sunkiau…Cha cha

cia is dalies nuo paciu zmoniu priklauso. Kas iskalbus tai laisvai bendraus su bet kuo, o kas ne tai ne

kai zmogus pasensti - niekas neklausia ar nori skausmo strenose, atminties duobiu, veido formu pasikeitimo… bet kiekvienas siekiame, net ir tokiam amziui, buti laimingais… tokia jau zmogaus prigimtis - kazko siekti…

Nu tai gal delto kad skirtingos paziuros i kaikuriuos dalykus Nekaltas

reiktu isiaiskinti kuriuo aspektu sunku ir kaip jūs bendraujat, ir kox dar tas skirtumas gal 2 o gal 22 ar 32 metai tai daug ką reiškia.

Taip taip Taip

oj ne… man asmeniskai lengviau bendrauti tik su VYRESNIAIS. su jaunesniais man kaip tik sunkiau, kazkaip nejauku. o su suaugusiais galiu shneket idomiai ir produktyviai tuo paciu.
taigi viskas labai subjektyvu, tavo klausimas labai nekonkretus.
kodel TAU sunku bendrauti su vyresniais? nezinau. viskas priklauso nuo tavo charakterio, daugumos draugu amziaus ir gyvenimo salygu. niekas negali atsakyti tik tu.

sutinku Taip

O kas cia taip pasake? Apakęs

Negalvojat,kad cia ne metuose esme?Nekaltas

ne nu durna kokia
25 m zmogsu rupinas savo seima arba savo gyvenamaja vieta uz ja moka i mensy apie 200-400 Lt
darbas nervine itampa rukymas gerimas zaloja asmenybe
ispareigojimai sedi be druagu nes draugai ir dirba nesedi kieme
tu bent kiek smegenu turi ? kad nelieka laiko kad lakstydamas visur neuzdirbsi tiek
jai uz tave yra kas moka uz vsoiak tada ok tu buni linkmas pasportaves pailsejes dagyvenk pirma iki to amziasu po to klasuinek kalsuimus su nepagrystais sapaliojimais

man pvz lengva bendraut tiek su jaunesniais , tiek su vyresniais Nekaltas

Bendravimas nuo amzhiaus nepriklauso Ne.