...Sakoma kiekvienam žmogui skirta antra pusė, lemtas kitas žmogus...

o jei as noriu ir i penkta puse

Beletristika Juokiasi

arba pats žmogus taikaisi prie aplinkybių, arba aplinkybės prie tavęs taikosi-ne kitaip, vadinasi, jei nori, ieškai, arba lauki, kol pati Širdis ateis, tik niekad nereikia persistengti, iš to išeina, kad jei nesiseka, vadinasi, persistengei! Pavargęs o puselės yra tik idealas, kurio galim, jei norim prisišaukt nelaimę, ieškoti. Geriau jau ne puselių ieškoti, o žmonių!

kzk vejai…

Jauciu kad ne vejai. Jei lemtis ziauri, greiciausiai tokia karma gavai.atidirbineti teks siame gyvenime arba kitame. Jei tuo tiki zinoma

nemanau kad su lemtu zmogumi turi buti blogai, atwirksciai su juo turi buti gera ir saugu…

vienatvė -> žmogų mes pasiskiriam patys pagal savo praeitų gyvenimu darbus, savybes ir bet ką kitą. Jei buvom geri, gausim gera antrąją pusę, jei nelabai, tai ir antra puse bus nelabai, juk abi puses turi sutapt sueit, turėt jungimosi taškus. Tai vat ir jungiasi kas per silpnybes, kas per stipribes, kas ir per tas ir per anas. Juk taip naturalu kad pvz kompiuterio laido galo kistukas turi atitikti jungties formą, esančia kompiuteryje. Yra toks dalykas kaip Atitikmuo. Maždaug nori geriau, pats pasidaryk geresnis.

… Tikra teisybė…, būtent taip ir aš manau Šypsena
… bet kelias į šias žinias man buvo labai sunkus Liūdnas

Norėčiau ir aš tikėti, kad antra pusele egzistuoja, nors jau imu tuo abejoti. Kažkaip dar vis jos nesutinku Ne, o taip norėčiau Taip, kad ji jau pasirodytų mano akiratyje…

Mauriac rase: "Ka nors myleti, vadinasi, buti vieninteliu, matanciu kitiems neregimus dalykus". Net jei tas zmogus yra blogas, manau, kad jis tikrai turi geru savybiu.
Be to manau, kad nera blogu zmoniu, yra tik nelaimingi.

vieni kitus mes tik papildome, dvi figuros atskirai grazios, o kartu sudaro kazka daugiau. nemanau, kad antroji puse butinai turi buti priesingos lyties. kartais zmogui, kuri manai mylis negali pasakyti visko, ka galetum pasakyti savo geriausiam draugui [aisq draugas gali buti priesingos lyties, bet nebutinai], ne visada mus su antraja pusia turi jungto ToKiA meile, kad reiketu tuoktis, paprasciausiai gali buti stiprus draugystes rysiai [ir nebutinai lydimi meiles]. nors aisq kaip koks prieskonis paivairinantis gyvenima, ji gali buti.

stai kaip as manau Tūsas

Kai Dievas sukūrė žmogų, jis buvo androginas: moteris ir vyras viename. Paskui kažkodėl jį padalino į du… Nuo tada blaškomės po pasaulį ieškodami savo antros pusės. Apkabinimas
Sakoma, kad labai sunku tą pusę sutikti toje pačioje erdvėje, laike, pasaulyje ir t.t. Ir dažniausiai mes gyvenam visai ne su savo pusėm. Bet nieko nepadarysi- tokia čia realybė. Liūdnas

Atkreipkit dėmesį į tibetietiškų dievybių atvaizdus yab-yum:
http://www.thangka.ru/gallery/ge_nancog.html
http://www.mandalas.com/ultimate_tantra.htm