...Sakoma kiekvienam žmogui skirta antra pusė, lemtas kitas žmogus...

Netikiu tokiais dalykais Ne kaip kazkas cia sake: ka daryti jei ta puse mums skirta, bet mes jos nerandame? (kazkas pan.). Tai jeigu nerandame per visa gyvenima, vadinasi nebuvo ir skirta Nekaltas
Apskritai, su kuo buti nusprendziame ir pasirenkame mes patys.

pirma - labai daug “jei”
Antra - negalima sitaip nuvertinti kito zmogaus. jis turi tureti ir savo bloguju savybiu, kuriu tu neturiCha cha Savo geruju savybiu, kurias tu turi ir savo geruju savybiu, kuriu tu neturi.
Jei matai tik blogi, toki pat gyvenima sau ir kuries.
Va.

zmoniu pasaulyje keli milijardai, ir jei ta skirtoji puse yra kur nors Afrikoje? ir kaip zinoti ar tai ta puse ar ne? kaip sakoma, priesingybes traukia, o Moteris ir Vyras yra priesingybes tai to ir uztenka, nes tos dvi puses susijungia ir sudaro ta vadinamaji pilna obuoli…

zmogus visa gyvenima yra vienas.gimsta ir mirsta vienas, tik bunant zemeje jis stengesi ta jausma visais budais bent trumpam numalsinti…

Nekaltas kebli tema…manau yra tik sielos draugu su kuriais jautiesi labai gerai…o tokiu zmoniu per visa pasauli mes galime sutikti ne viena ir ne du

kazkaip skaitydamas knygas neradau sios frazes, ar bent jau neatsimenu, turbut mazai knygu skaitau, siaip as netikiu tuoNekaltas

manau, kad pasaulyje nera mums skirtu zmoniuŠypsena mes tik patys vieni kitiems klijuojame etiketes, kaip pavyzdziui: “man skirtasis”

O aš vis dar naiviai tikiu Nekaltas … Ir tikiu, kad radau žmogų, kuris yra būtent man, ale tas žmogus dar to nesupranta Cha cha Cha cha … Ir man baisu, kad kai supras - bus per vėlu…

Nekaltas bet jei Tu manai, kad tai tau skirta pusele, tai negi nelauksi??? negi atgal nepriimsi?
tai kaip gali buti “per velu”? Nekaltas
Žvaigždė

bet nevisada mes surandam ja

Shi tema apie puseles yra gana idomiai ishdestyta “Rytu kosminese legendose”, kai sekamas zmoniu , susijusiu karminiais ryshiais, santykiai per ju reinkarnacijas.
Jei tuo tiki - tada viskas yra vienaip, jei netiki -aishku - visishkai kitaip Nekaltas

Pratesiant minti, tai tos idealiai viena kita atitinkancios pusele visai nebutinai turi buti vyras ir moteris (a la vyras ir zmona) - tai labai sekmingai gali buti ir broliai, ar tai tevas ir sunus ir pan. - cia kalbant apie sielu giminyste. Nekaltas

Manau,kad tai tiesa.Tiesiog mes kartais nesugebame islaukti,nes skubame gyvent.

Mm… Supranti, kai matai tą puselę įsimylėjusią kitą žmogu, tai norom nenorom imi priimt kitų žmonių rodomą dėmesį [šiuo atveju - vaikinų…]. Norint priimt atgal, reiktų įskaudint kitą - o tas man nepakeliama… Nežinau

nu nzn jei myli tai blogu pusiu lyg ir nepastebi…taigi kam turet kita puse jei matyt blogas savybes??o gi niekam…

Na, jei žmogų tikrai myli, tai priimsi jį tokį, koks jis yra. Su jo gerom ir blogom savybėm. Tų "blogų" savybių niekas nepakeis. Kuo greičiau su jomis susitaikai , beje, kaip ir su savosiomis, tuo greičiau "kampai nusišlifuoja"…

Čia kaip vienoj knygutėj rašė: " žiūrėti reikia ne vienam į kitą, o ta pačia kryptimi…"

Ir jie gyveno ilgai ir laimingai…

ten tada buna taip kad zmones eina i kaire

Eina į kairę tol , kol ką nors randa sau artimo, arba taip ir lieka vieniši visam likusiam gyvenimui…

na jei as kaireje nerasciau tada eiciau i desine

Eikite į visas keturias puses, jei tik tai į jūsų gyvenimą atneš pilnatvę.Flirtas