Saab nr1

*bliamba*… 13,5 procento, tu jauti, ką tai reiškia? turim nei kūdą, nei labai užkačialintą 40 cm ranką ir ji pasidaro visai nebevaikiška 45cm? Kiek laiko truko tyrimas? Čia per ekstrasensų mūšį šitą reportažą paviešino?

aš ramus…aš ramus aš ramus… Cha cha Juokiasi

Tai tu moki, as galbut moku (nes nepasigavau dar taip stulpo), as apie tai kad stulpai visai prie pat gatves, bortas zemas, bent kiek islekus is trajektorijos pasekmes stiprios. Kaip ir siuo atveju, masinos neber, lengvais sumusimais panasu irgi neatsipirko… Tiesa, paskutini karta kai ten teko vaziuot, tai buvo katik po geros liuties, gatve buvo nepravaziuojama su lengvaja, teko ratais per seliu sukt Cha cha

my.clevelandclinic.org/heart/prevention/exercise/mental_exercis e.aspxlietuviškas tekstas iš mindgasmic.com/ese110.htm#.UkLxRdJShWIŠiaip angliškam šaltinyje apimtis neminima, o tik galia. Nu bet anyway, apie placebo efektą yra daugiau patikimesnių tyrimų. čia ir imtis buvo maža.

jėgai auginti labai svarbi centrinė nervų sistema, tai jei su nervais padirba, jėga ir paauga Šypsena raumens augimui reikalingas pačio raumens darbas.